Fixit Joe וגמרנו

לראשונה בישראל ואפילו בעולם ניתן סוף סוף להימנע מלהזמין בעלי מקצוע פרטיים ולהזמין שירות איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר מחברה ממוסדת, המעניקה ללקוח אחריות מלאה על העבודה. Fixit Joe משיקה בימים אלו גרסה חדשה ומתקדמת לאפליקציה, אשר עודכנה להענקת חווית משתמש מרבית, נוחה ופשוטה לתפעול

Fixit Joe מובילה מהפכה בתחום התיקונים וחידוש הבית והעסק, ההנהלה בחרה לתפוס פוזיציה שלא העזה אף חברה לפניה, בכך שהיא מעסיקה בעלי מקצוע מטעמה ולכן יכולה לספק אחריות מלאה על העבודה, תוך הקפדה על איכות השירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לחברה ישנם מפקחים מקצועיים בשטח שבמידת הצורך אף מבצעים בקרת איכות ומוודאים את שביעות רצונו של הלקוח.

Fixit Joe הנה חברה ממוסדת ויציבה המציעה מחירון אחיד והוגן, גובה את התשלום ישירות מהלקוח באמצעות כרטיס אשראי וללא כל התערבות של בעל המקצוע. החברה מציעה שירותים  ב-14 תחומים שונים : אינסטלציה, חשמל, צבע, שיפוצים, הנדימן, מנעולן, טכנאי מזגנים, הדברה, תיקון מכשירי חשמל, תיקון והחלפת דודים וקולטים, טיפוח הבית (פוליש, ניקוי ספות, שטיחים) ועוד. החברה מבצעת באופן תדיר בקרת איכות על שירותיה ומפעילה מוקד אנושי בכל יום מ- 8 בבוקר ועד 20 בערב. אזורי הפעילות של החברה: תל אביב וכל אזור גוש דן, אזור השרון עד חדרה, השפלה מודיעין, ירושלים וסביבותיה.

בימים אלו משיקה החברה את הגרסה החדשנית של האפליקציה ומעניקה הטבה של 50 ₪ בהזמנה ראשונה באמצעותה ובנוסף, 50 ₪ נוספים תמורת שיתוף האפליקציה ל- 3 חברים נוספים .

בשוק פרוץ ומאתגר כמו של בעלי המקצוע, Fixit Joe מציעה לראשונה פתרון מרוכז תחת קורת גג אחת לשירות יוצא דופן- וודאות על לוחות הזמנים, על השירות, על הכשרת בעל המקצוע ועל ביצוע העבודה עד לסיומה ולשביעות רצונו של הלקוח. החברה מעסיקה מאות עצמאים ושכירים מומחים בתחומם העוברים מיונים מקצועיים, מצויים תחת פיקוח קפדני שוטף, תוך כדי שמירה על סביבת העבודה, זמינות גבוהה וקו מנחה של כללי הברזל לאיכות השירות. עובדי החברה לבושים במדים אחידים כיאה לחברה במעמדה אשר צברה עשרות אלפי עבודות בשנת קיומה.

דנה שלף, מנכ”לית Fixit Joe מסרה “אנו שומעים ללא הרף על מקרי הונאה בענף בעלי המקצוע בארץ, המותירים לקוחות מתוסכלים אשר שילמו תשלום גבוה לבעל מקצוע חובבן, אך לא קיבלו את התמורה הרצויה. החברה שלנו נולדה מהצורך לצמצם ולמגר הישנותם של מקרים אלה. אנו מציעים פתרון אידיאלי למתן שירות באחריות מבעלי המקצוע הטובים ביותר. גביית התשלום נעשית על ידי החברה ומבטיחה שמירה על מחירון אחיד והוגן ללא כל יכולת לשינוי המחיר הנקוב על ידי בעל המקצוע כעולה על רוחו ודעתו”.

עוד הוסיפה שלף, “אנו רוצים לחנך את השוק מחדש להזמנת בעלי המקצוע מורשים ומקצועיים דרך חברה אחת, האחראית על העבודה ועל תוצאותיה. אם עד היום הזמנת איש מקצוע הצריכה השקעת מאמצים רבים לקבלת המלצות וטלפונים ממכרים, מהיום ישנה הבטחה לקבל את השירות הטוב ביותר בלחיצת כפתור פשוטה באמצעות האפליקציה ולהזמין את השירות בזמן המתאים והנוח ביותר כשכל ההתנהלות נעשית אל מול החברה. אנו צופים כי השוק הישראלי בשל מספיק למהפכה אשר תשנה את כל חוקי המשחק- אנחנו מעסיקים בעלי מקצוע – כדי שזה לא יעסיק אותך”.

טווח המחירים משתנה בהתאם לצרכי הלקוח, אופי העבודה ולגודל הבית, תחת מחירון שקוף ופיקוח מקצועי:  החל מ-185  ₪.

להזמנת שירות תיקונים ובעלי מקצוע מובילים:

באמצעות האפליקציה: באנדרואיד וב– IOS.

להזמנות טלפוניות: 1-800-900-910

בקרו אותנו באתר האינטרנט: www.fixitjoe.co.il

תגובות

להשאיר תגובה