צמאים

לאחר שאלבומי המופת ‘צמאה’ – אומנים שרים את ניגוני הרבי מלובביץ’ ו- ‘צמאה 2’ – אומנים שרים את ניגוני האדמו”ר הזקן, הגיעו לאלבומי זהב ופלטינה וממשיכים להמכר, בימים אלה נשלמות ההכנות על האלבום השלישי בסדרה- ‘צמאה 3′.

גם אלבום זה כקודמיו, יוצא מבית היוצר של נאור כרמי המפיק המוזיקלי והמנצח על המלאכה, ויוקדש הפעם לניגוני חב”ד על פסוקים מתהילים.

באלבום החדש שיראה אור בקרוב צפויים ליטול חלק מיטב האמנים הישראלים: אביתר בנאי, שולי רנד, עמיר בניון, יונתן ואהרון רזאל, אריאל זילבר, ישי ריבו, חנן בן-ארי, ארז לב-ארי ואודי דוידי.

התרגשות גדולה לקראת צאתו של האלבום השלישי בסדרת צמאה. חבלי הלידה על הדיסק היו לא קלים” אומר נאור כרמי היוצר והמפיק של ‘צמאה 3’.

“כל הזמרים המשתתפים באלבום, בחרו בעצמם את הניגונים מתוך חיבור אישי. כולם ציינו באוזניי עד כמה מילותיו של דוד המלך, בניגונים מסורתיים המיוחסים לאדמו”רים שונים בחסידות חב”ד, ממש נוגעות בהם”.

מופע ההשקה הגדול של צמאה 3, שיכלול ניגוני חב”ד לפסוקים מתהילים, ייערך במסגרת אירועי י”ט כסלו תשע”ז בבנייני האומה בירושלים, כשבשיאם יתקיים מופע ניגוני החסידות שישלב את אברהם פריד, עמיר בניון, ישי ריבו, שולי רנד, להקת הלב והמעיין ועוד.

בעולם החסידי יציינו החודש בי”ט כסלו –את חג הגאולה, הלא הוא ‘ראש השנה לחסידות’, ביום זה שוחרר רבי שניאור זלמן מלאדי, “בעל התניא”, ממאסרו בכלא הרוסי, ובכך שוחררה תורת החסידות מכלאה אולם, זה שנים מספר שיום חג זה הפך לנחלת הכלל ויהודים רבים מכלל הגוונים והזרמים משתתפים באירועי ההתוועדות השונים ברחבי הארץ.

 

http://www.linkton.co.il/linkton.php?lt_id=VGxSTk1VMXFWWGROYWxrOStL&br_id

שיאו של הפסטיבל הוא מופע השקה של האלבום ‘צמאה 3’, אומנים שרים ניגוני חב”ד על פסוקים מתהילים.

בניהולו והפקתו המוזיקלית של נאור כרמי, לוקחים חלק באלבום המרגש הזה מיטב האמנים הישראלים: אביתר בנאי, שולי רנד, עמיר בניון, יונתן רזאל,  אריאל זילבר, אהרון רזאל, ישי ריבו, חנן בן ארי, ארז לב ארי, אודי דוידי. במופע ההשקה שיתקיים ביום שני, 19.12,  ישתתפו עמיר בניון, ישי ריבו, שולי רנד והזמר החסידי אברהם פריד בנוסף, במסגרת אירועי הנשים שיתקיימו יום למחרת, ביום שלישי 20.12, תשתתף גם הזמרת אתי אנקרי פסטיבל י”ט כסלו מתקיים זו השנה השביעית ובשנה שעברה הגיע לשיא של 40,000 משתתפים. מתוך רצון לקרב לבבות ולחזק את הזהות היהודית, מארגני הפסטיבל מזמינים את הקהל החילוני להנות מערב רוחני עצמתי באוריינטציה יהודית.

מופע ראשון (גברים)- 18.12, 20:30

מופע שני (גברים) – 19.12 20:30

מופע נשים:  יום שלישי, 20.12 , בשעה 17:30 ובשעה 20:30

פרטים לרכישת כרטיסים: www.19kislev.co.il

תגובות

להשאיר תגובה