השבוע הוכרז כי סרט הפתיחה של פסטיבל South by Southwest המתקיים בפעם ה- 23 באוסטין שבטקסס יהיו סרטו החדש של הבמאי ריצ’ארד לינקלייטר (“התבגרות“),  “Everybody Wants Some“. הסרט הוא דרמה-קומית שעוקבת אחר מעלליהם של קבוצת שחקני בייסבול מכללות בטקסס של שנות ה-80. הצעירים טועמים לראשונה את חיי החופש הסוערים והמלאים ברגעים של אהבה, חרדה, סקס ושאלות זהות, וגם את האחריות המתלווה אליהם. בסרט משתתפים ריאן גוזמן, בלייק ג’נר וזואי דויץ’. לינקלייטר מגדיר את הסרט כהמשך הרוחני לסרט הפולחן שלו “טריפ נעורים” (“Dazed and Confused”). פסטיבל SXSW יתקיים במרץ הקרוב.

חשיפה: ליאם ניסן בסרטו החדש של סקורסזה “SILENCE”

תמונה ראשונה של ליאם ניסן מתוך סרטו החדש של מרטין סקורסזה  “Silence” פורסמה השבוע. ניסן התארח בפסטיבל הסרטים שנערך בלוס קאבוס מקסיקו, שם סיפר במסיבת עיתונאים: “סקורסזה נותן 200%, כל מה שנשאר לך זה לתת 100%”, הוא ציין את המחויבות העמוקה שכרוכה בעבודה עם הבמאי, “הוא דורש שקט מוחלט על הסט- אם הוא שומע רעש קל ביותר זה מחסל הכל בשבילו”. ניסן היה צריך להיפטר מ-10 קילו בכדי להתאים לתפקיד הכומר המיסיונר, בסרט שמבוסס על רב מכר של הסופר היפאני, שוסקו אנדו, אודות כמרים נרדפים ביפאן של המאה ה-17. לצדו של ניסן משחקים גם אנדרו גארפילד ואדם דרייבר.הסרט עתיד לעלות לאקרנים במהלך 2016.

 

עלו השבוע- טריילרים חדשים ברשת

“האשליה 2” (Now You See Me 2″“) סרטו של ג’ון מ. צ’ו. המשכון למותחן המצליח “האשליה” משנת 2012.

שנה לאחר שהערימו על ה- FBI וזכו באהדת הציבור בעקבות תרגיל ה”רובין הוד” שביצעו, “ארבעת הפרשים” מתאחדים לקמבק במטרה לחשוף את תכוניותיו הנסתרות והלא נקיות של איל הון צעיר, וולטר מאברי (דניאל רדקליף), אשר מאיים עליהם על מנת שיבצעו פעלול שיכתים את שמם. מככבים: מארק רופולו, ג’סי אייזנברג, וודי הרלסון, דייב פרנקו,מייקל קיין וליזי קפלן. הסרט צפוי לעלות לאקרנים בישראל ובעולם בקיץ הקרוב.

 

https://www.youtube.com/watch?v=csbI0OQzb-0&feature=youtu.be

Gods of Egypt”

אקשן בהשארת המיתולוגיה הקלאסית של מצרים. סרטו של אלכס פרויאס (“איי. רובוט“, “העורב“). הישרדות המין האנושי תלויה על כף המאזניים כשגיבור בן אנוש (ברנטון טוויטס) מתחייב לצאת למסע להצלת העולם ואהובתו. הוא מגייס לצדו את הורוס (ניקולאי קוסטר-וולדו) אל רב עוצמה, על מנת להילחם באל חסר הרחמים שגזל את כס המלכות של מצרים (ג’רארד באטלר). הסרט צפוי לעלות לאקרנים בישראל בפברואר 2016

 

 

“Chi-Raq”

סרטו של ספייק לי, עיבוד מודרני למחזה “ליסיסטרטה”, שכתב המחזאי האתונאי אריסטופאנס בשנת 411 לפנה”ס. הנשים בשכונות הדרומיות של שיקגו מחליטות להימנע מיחסי מין עם הגברים, עד שמלחמת הכנופיות העקובה מדם תסתיים. עם: ניק קאנון, ווסלי סנייפס, סמואל ל. ג’קסון, ג’ון קיוזאק, טיונה פריס, אניה אנגל אדמס. הסרט צפוי לעלות לאקרנים בישראל במהלך 2016.

http://variety.com/2015/film/news/new-trailer-spike-lee-chiraq-1201632414/

“סאגת מפוצלים: נאמנים”

סרטו של רוברט שוונטקה, מבוסס על רב מכר מאת ורוניקה רות’. סאגת “מפוצלים” ממשיכה. גם לאחר שלחמה בהצלחה בג’נין ובחייליה, טריס לא מוצאת מנוחה. ביחד עם טוביאס וחבריה הם מחליטים לפרוץ אל העולם שמעבר לגדר בתקווה למצוא חיים טובים יותר, אבל המציאות החדשה מאיימת אפילו יותר מזו שהשאירו מאחוריהם ובנוסף לאמיתות חדשות איתן הם צריכים להתמודד, עליהם גם להימלט מסוכנות חדשה המעוניינת לעצור אותם.  עם: שיילין וודלי, תיאו ג’יימס, מיילס טלר, נעמי ווטס, אנזל אלגורט ועוד. הסרט יעלה לאקרנים בישראל במרץ 2016

תגובות

להשאיר תגובה