לא בוכה

בחירות, מחלות, מלחמות, לב שבור, החיים… YOU NAME IT. לכל אחד ואחת יש את הסיבות שלו ושלה ליפול. “לא לבכות” הוא המעודד הרשמי של איה זהבי פייגלין, עם היכולת המופלאה לראות את המכשולים הענקיים כעוד מהמורה קטנה, ואת העתיד שאחרי הנפילה כמשהו לצפות לו.

דורון טלמון תרמה קולות וכלי הקשה, מתי גלעד את הבס, הוד שריד את התופים, עדי רותם על הגיטרות המקלדות וההפקה המוסיקלית, איה כתבה, הלחינה ושרה.

איה זהבי פייגלין עומדת לפני צאת אלבומה ה- 5 שאת כולו, כמו כל האחרים לפניו, היא כתבה והלחינה, וכמובן גם שרה. עד כה ראו אור  2 אלבומים עם להקתה לשעבר “כל החתיכים אצלי” , ושני אלבומי סולו, ״שבעה שירים” ו”אמריקה”. היא הספיקה להופיע בכמה מהבמות הגדולות בארץ, לשתף פעולה עם כמה מהאמנים הבולטים של התקופה (ובכלל), לעשות מה שהיא יודעת (ומה שהיא אוהבת), ולהטביע את חותמה הייחודי על הפסקול של ימינו, בין השאר באמצעות שירים כמו “כל הסיבות” “גיבור ” ו”ספורט” (“אמריקה”), או הביצוע המיוחד שלה ל”איילת אהבים”.

האלבום החדש נוצר בשיתוף מספר מפיקים שונים  (עדי רותם, שקל הנסיך הפרסי, תומר כץ ואדם בן אמיתי ), והוא יראה אור לקראת הקיץ הקרוב.

https://www.youtube.com/watch?v=HOWlomf7i-8

תגובות

להשאיר תגובה