עד היום הוא היה הכוכב של הטבלט שלכם עכשיו יש לכם הזדמנות לראות אותו במלוא הדרו בסיבוב הופעות חדש עם אורחים מענינים וססגונים!

אחרי שהוציא את ״משחקי הקראק״ אלבומו המצוין, שכלל את שיר האימונים האולטימטיבי ״שיר לחדר כושר״ ואת ״שוב יורד הלילה״ שכיכב בתחנות הרדיו, את הסינגל “מותק אנל’א משלם” וכיכב על מסך הטלוויזיה, לוקץ׳ אוסף את החברים המוכשרים שלו לסיבוב הופעות ארצי ראשון מזה זמן. אחרי שהתמקד בעבודת אולפן לוקץ׳ יוצא לסיבוב גדול ומבטיח אורחים סודיים בכל הופעה.

אחרי שנים של עשייה מוזיקלית ויצירה של כמות אדירה של קליפים ויראלים, לוקץ׳ ממשיך להיות מלך הרשת ולהכות גלים על כל פוסט/ קליפ/ שיר שעולה לערוץ שלו.

אחרי תקופה ארוכה של הופעות בתל אביב ובעיקר במרכז וקצת לפני יציאת שני אלבומים חדשים השנה לוקץ’ מרים תור הופעות ברחבי הארץ כדי לתת חזרה למעריצים בצפון,בדרום ובכל מקום שאוהב ראפ טראפ ובהומור-קראק.את הטור יפתח בבאר שבע בעשן הזמן כשאת המופע יפתח “נורוז” ויתארח:”פטרון”.

לוקץ כיכב בשני הערוצים הבולטים בישראל: השיר שלו “אייל שני” כיכב בערוץ 2 ב”משחקי השף” ובחצי השנה האחרונה הפך לאורח קבוע בתוכנית חיסכון.

הופעות קרובות:

יום ה’17/11- 21:00 תדר ראשל”צ -אורחים- מיכאל סויסה

יום ג’ 22/11′-21:00 המזקקה ירושלים-אורחים:נצ’י נצ’ וסגול 99

יום ה’  21:00-24/11לגנסקי נתניה-אורחים:עמית חשאי וטליסמאן

יום ה’ -21:001/12 פאב 40 קיבוץ טללים

מוצ”ש-10/12 21:00 סינקופה חיפה

 

2 הערות

להשאיר תגובה