השבוע נפתח עבורי ברגל שמאל עם בשורה מוסיקלית מיוחדת : הילה סעדה, השחקנית/יוצרת/זמרת המוכשרת, שחררה סינגל ראשון מאלבום הבכורה שלה, עליו עבדה בשיתוף פעולה עם יהלי סובול.

למעשה הילה סעדה היא מעין סגירת מעגל אישי עבורי : הראיון הראשון שערכתי מימיי ככתב מקצועי, היה עימה, בזמן שגייסה הדסטארט לאלבום הבכורה שלה, לפני כשנה. בראיון ההוא הילה לימדה אותי יותר ממה שהתראיינה ובעיקר לימדה אותי מהי מקצועיות, הבנה, חום, חדוות יוצרים ואיזו נשמה ענקית וזכה מסתתרת מאחורי מעטפת השחקנית המוכשרת שהיא והיוצרת המיוחדת הנותנת ביטוי לרגשותיה בשירים.

הסינגל החדש – “מושא התשוקה שלי” ( מילים: הילה סעדה, לחן: יהלי סובול והילה סעדה , עיבוד והפקה מוסיקלית: אמיר צורף) הוא שיר רוק פופ מתקתק, רומנטי ורווי מטאפורות החושף, מלבד זמרת כשרונית, גם יוצרת שאינה מסתפקת בבנאליות אלא נעה ונדה בקו הייחודי שלה, מה שנותן לשיר אינטרפרטציה שונה ויותר אישית ופנימית.

היום  ( שני), 2 לאוקטובר, סעדה תשיק את הסינגל החדש במופע מיוחד בטיילור מייד ( אלנבי 99, תל אביב) החל מהשעה 21:00 – כניסה חופשית. מומלץ בחום !

ביקורות מוסיקה :

אביב גפן – קציר מלחמה

מילים ולחן: אביב גפן

אביב גפן משחרר סינגל חדש, מצמרר, מרגש, מלודי ואולי אחד הסינגלים הטובים והיפים שלו בזמן האחרון – “קציר מלחמה”, שיר שכתב והלחין גפן לזכרו של סמ”ר מתן גוטליב ז”ל, שנהרג במבצע “צוק איתן” במלאת שנה למותו.

https://www.youtube.com/watch?v=NOn5vcIgXbg

איב אנד ליר – “תמונת מצב”

מילים ולחן: צחי איב בוזגלו

סינגל חדש לצמד הים תיכוני “איב אנד ליר” : אני לא יודע מה יותר גרוע וצורם : הקולות הלא בשלים והזייפניים של הצמד או השיר עצמו.

https://www.youtube.com/watch?v=4BdWE5YQTmE#t=78

איזק לוי – “נרקו”

מילים ולחן: איזק לוי

זה רוקנרול ! סינגל חדש ורוקיסטי במיוחד לאיזק לוי – “נרקו” : בועט, קצבי, קליט ועשוי כהלכה.

http://www.linktone.co.il/linkton.php?lt_id=Vm10ak1XUXlUbkpOVmxwT1ZteGFhRnBYY3pGVlZsWnlXa2h3VUZWVU1Eaz0rTg==&br_id=
טלי מן – “סתיו”

מילים ולחן: טלי מן

סינגל חדש ופולקי במיוחד לטלי מן, בלדת הלל לסתיו עם קולה המלטף והמרגש של מן. טוב שיש יוצרות כאלה!

http://www.linktone.co.il/linkton.php?lt_id=Vm0xMFUxRXhWWGhWYmtwT1ZsWndVVlpzV21GV2JGbDNZVVZPVlUxV1dubFdNblJoVlVaV1ZVMUVhejA9Kw==&br_id=

 

54 הערות

להשאיר תגובה