תחום הנוטרי-קוסמטיקה (נטילת תוספי תזונה דרך הפה לטיפוח מבפנים של העור, השיער והציפורניים) מתפתח במהירות בשנים האחרונות ומשלים את החסר בתחום האנטיאייג’ינג. הרכיב המוביל את צמיחת התחום בעולם הוא הקולגן. 64% מהמוצרים החדשים שהושקו בשנת 2016 מכילים קולגן.

אפקט הקולגן

העור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף.

בעומק העור מיוצר קולגן, חלבון המהווה 80% ממשקלו היבש של העור, ו- 30% מכלל החלבונים בגוף. תפקידו להקנות לעור יציבות, גמישות ולחות המאפיינים עור צעיר. עם הגיל, מתגבר ההרס של הקולגן ובנייתו המחודשת מואטת (כמו תהליכים רבים בגוף), מה שמביא להופעת קמטים, ולירידה בגמישות ואיכות העור. לכן, אנו רוצים “לאותת” לגוף כי יש צורך בבנייה מחודשת של הקולגן, שאיבד במהלך השנים.

היום כבר ניתן להחזיר את הקולגן לגוף

הקולגן הפטנטי, קולגן Boost עם טכנולוגיית ®Verisol  – עובר תהליך פירוק ייחודי שבסופו מתקבלים מקטעי קולגן קטנים (התואמים לקולגן של העור). מקטעי הקולגן נספגים בגוף דרך מערכת העיכול ופועלים באופן ממוקד על תאי העור בשכבות העמוקות ומעודדים את תאי העור לייצר קולגן חדש. נטילת אבקת הקולגן גורמת לשינוי שיווי המשקל של בנייה והרס לטובת יצור קולגן ותוך שבועות אחדים ניכרים שיפור בגמישות ולחות העור, במרקם שלו, והפחתה משמעותית בעומק הקמטים. הפטנט הייחודי מיובא לארץ באופן בלעדי ע”י אלטמן.

®Verisol – הפטנט הייחודי בקולגן Boost, מתאפיין במנגנון פעולה המתחלק לשניים:

  1. עיכוב הפירוק הטבעי של הקולגן
  2. עידוד בניה מחדש של קולגן

ובכך תורם לשיפור משמעותי ונראה לעין בטווח זמן קצר.

במחקרים שנעשו ע”י מכון סאפיו (3.18) נמצא כי הנשים הישראליות מקפידות מאוד על טיפוח עור הפנים. הן משתמשות בממוצע ב-4 תכשירים ביום, ומרביתן מקפידות על קרם נפרד ליום וללילה ועוד אחד לאזור העיניים. כמו”כ לשאלה- מהם הדברים המטרידים אותן בעור הפנים שלהן, התשובה העיקרית היא – הקמטים. במקום השני והשלישי “זוכים” כתמי העור (פיגמנטציה) ועור יבש.

Verisol® הוא רכיב קולגן פטנטי מהמובילים בעולם, שיעילותו נתמכת במחקרים קליניים

במחקר בו השתתפו 114 נשים בגילאים 45-65, נטילה יומיומית של 2.5 גרם קולגן ®Verisol העלתה את רמות הקולגן בעור והפחיתה משמעותית את כמות הקמטים והקמטוטים באזור העיניים. בתום 8 שבועות שימוש חל שיפור של עד 50% בעומק הקמטים.

קולגן Boost  של “אלטמן” מכיל אבקת קולגן Verisol® בתוספת ויטמין C התורם גם הוא ליצירת קולגן. האבקה מגיעה בשקיות אישיות ומיועדת להמסה במשקה. ניתן לערבב עם כל משקה / שייק, כולל משקאות חמים כגון קפה, כך שהמוצר נוח וקל לשימוש ולהתמדה.

החל מגיל 21  כמות הקולגן הנוצרת יורדת בקצב של 1% לשנה.רשת סיבי הקולגן הופכת להיות חד כיוונית ונוצרים רווחים גדולים בין הסיבים.העור מורכב מ 80% מקולגן. עובי העור יורד בממוצע ב 7% כל 10 שנים.ב 5 השנים הראשונות בגיל המעבר נשים מאבדות כ 30% מכמות הקולגן שבעור.אלסטיות העור יורדת אף היא ברמה של 0.55% לשנה.

 כמות: 30 שקיות אישיות להמסה במשקה – אריזה לחודש

מחיר: 189 שקלים

ניתן להשיג בכל רשתות הפארם בתי המרקחת ובתי הטבע

 

 

תגובות

להשאיר תגובה