בלב רחוב אבן גבירול שבתל אביב, היכן שהיה בעבר גן החיות הראשון של מדינת ישראל, שוכן היום גן העיר, אחד ממרכזי הקניות הבודדים בישראל בכלל שמצליחים לשלב יוקרה עם אינטימיות וחמימות

בשבוע שעבר נערך שם סיור עיתונאים שחשף עבור רבים מהם פרטים חדשים ולא ידועים על המרכז, שמשלב פנים וחוץ, דוכנים וחנויות יוקרה שניתן למצוא רק שם.

עד 1980, עוד לפני מבול הקניונים ומרכזי הקניות , התגוררו במתחם דווקא הולכים על ארבע: גן החיות הראשון שהוקם בישראל הוקם היכן שכיום נמצא גן העיר, שהיום נחשב למרכז קניות יוקרתי הממוקם במרכז העיר, סמוך לבניין העירייה, לכיכר רבין ולאנדרטת רבין ובמרחק דקות הליכה בודדות מהים.

מנכ”ל המתחם אסף גולן  אמר כי המקום מושך צעירים אבל גם מבוגרים רבים שכיום יותר מתגוררים בשכונה (שכר הדירה בלב תל אביב הידוע לשמצה…). גולן הדגיש כי בגן העיר ניתן למצוא חנויות דגל וחנויות בלעדיות שניתן למצוא רק כאן, כגון: מילוס-אסקדה ספורט-לאורל, מקס מרה, טולמנס, לאפייט, מיס לגוט, סט, גרי וובר, פני בלאק, אליס, אן פונטיין, קלארקס, ונדום, כרונוטיים, הום, גרין מארין ועוד. אז אם אתם מרגישים בנוח יותר להכנס לרשתות ישראליות או מעדיפים בוטיקי אופנה אירופאים יוקרתיים שיתנו לכם תחושת חו”ל, זה לגמרי המקום בשבילכם.

DSC_0196

 

קצת חוויה אישית: כותבת שורות אלו, שאינה תל אביבית כלל,  ביקרה במקום לראשונה בחייה והיא מסכימה כי מדובר במקום אורבני בנמצא בלב העיר, אבל משדר נעימות, אינו מנוכר כלל  בגלל השילוב של החלל הפתוח וחווית הקניות בו ייחודית ושונה.

עוד ניתן למצוא בגן העיר חנויות שירות ברמה גבוהה ביותר, חנויות ילדים, בתי קפה תוססים ואינטימיים, בר מסעדה קסום על הגג ושתי משחקיות לילדים.

DSC_0125-2

35 הערות

להשאיר תגובה