אני חייב להודות כי שמעתי לא פעם את השם פיליפ מרטינ’ס בקרב חוג מכריי, אך לא באמת הבנתי את המשמעות והמורשת העומדים מאחורי מותג היוקרה האיטלקי- הערכים, המרכיבים, הדיוק וטכנולוגיות פורצות דרך אשר הופכות את מוצריהם על בסיס אורגני למוצרי פרימיום מבוקשים בעולם צבעי השיער, הטיפוח והעיצוב. נעניתי ל”אתגר” והגעתי אל חנות הקונספט של המותג בצהלה על מנת להכיר מקרוב את טיפולי השיער הייחודיים המוצעים בחנויות הקונספט בצהלה, שהם ומושב בצרה ובמספרות המורשות בלבד.

החנות בצהלה, מהמרשימות בעולם, מעוצבת בקפדנות ובקלאסיות כיאה למותג יוקרה אירופאי עם חלל מרכזי רחב ובצדו מראת ענק עגולה המהווה פריט עיצובי מרכזי החוצה את החדר לשני חללים מופרדים המאפשר פרטיות ללקוחות. היקף ההשקעה בחנויות הקונספט נאמד במיליוני שקלים ונועד לספק חווית טיפול ייחודית.

פגשנו את דיויד לואיס, מנכ”ל פיליפ מרטינ’ס ישראל לשיחה על הטרנדים החמים לקיץ 2017 ועל העדפות הישראליות בתחום השיער.

מהם הטרנדים המובילים לשיער בקיץ 2017?

גווני בלאיג’ ימשיכו ללוות אותנו גם בקיץ הקרוב, בין הגוונים השולטים ניתן למצוא את גווני הפסטל מאט אשר ישלטו בווריאציות של נגיעות סגול, תכלת וירוק המתאימים באופן מושלם לגווני העור של הישראליות ומתכתבים בהרמוניה עם אופנת קיץ 2017.  

האישה הישראלית רוצה להיות מטופחת וזוהרת, אך פחות להתאמץ על כן גווני הבליאג’ מושלמים עבורה-הם מעניקים לשיער מראה עדכני, רענן ובריא וכן, מייצרים נקודות אור וזוהר לפנים.

האם חלו שינויים בהעדפותיה של הלקוחה הישראלית בשנים האחרונות בתחום השיער?

המודעות לטיפוח השיער והשימוש במוצרים איכותיים עלתה משמעותית במיוחד בשנתיים האחרונות עם התחזקותן של הרשתות החברתיות ככלי פרסום מרכזי. החשיפה לקשת רחבה של מותגים בינלאומיים ומידע אינסופי הנגיש ברשת הופך את הלקוחה הישראלית לבעלת ידע רב, ממוקדת ומדויקת ברצונותיה ויודעת מה טוב לה ולשיערה. הלקוחה הישראלית מעוניינת במוצרים פעילים המציגים תוצאות ומשקמים את השיער.  נוסף לכך, הן מקפידות על שימור התוצאות באמצעות מוצרים משלימים לשימוש ביתי.

מותג היוקרה האיטלקי לשיער פיליפ מרטינס- אווירה

 

מה מייחד את המותג פיליפ מרטינ’ס?

המותג מציע מגוון רחב של מוצרי שיער, טיפולי קרקפת HAIR spa וסדרות טיפוליות שונות החל משמפו, מסכות הזנה לשיער וסדרות טיפוח לכל סוגי השיער (טיפול בנשירת שיער, שיער פגום ויבש, קשקשים, סבוריאה פסוראיזיס), צבעי שיער על בסיס שמנים טבעיים ללא אמוניה המצמצמים נשירה ולשימוש מקצועי בלבד, מוצרי עיצוב שיער ומוצרים משלימים. חשוב לציין, כי כל מוצרי החברה מיוצרים ללא פרבנים וללא מלחים SLS על כן, מיועדים לשיער שעבר החלקות מכל הסוגים. מוצרי פיליפ מרטינ’ס נטולי אמוניה, ניקל, עופרת, מתכות וללא שמן סינתטי.

אילו טיפולים קיימים בחנויות הקונספט לשיקום השיער?

ניתן ליהנות ממגוון טיפולים ייחודיים לתופעות שיער נפוצות בחנויות הקונספט או במספרות המורשות ברחבי הארץ. כל הטיפולים מלווים בעיסוי קרקפת מאזן ומטהר וכל לקוחה יכולה לבחור את הטיפול הנכון לה בהתאם לצרכיה.

טיפול אנטי אייג’ינג, הזנה ושיקום לשיער, מגביר את זרימת הדם בבסיס השערה, על בסיס שמן זית ואלוורה המסייעים למולקולות לחדור בקלות לעור הקרקפת ולשיער ומותירים אותו רך ומשיי, מבריק וחזק.

טיפול לנשירת שיער- מסייע בהמרצת זרימת הדם בקרקפת, מחזק את רמת ה- Ph ואת סיב השערה על ידי הזנת מינרלים והובלתו לרמת איזון טבעית ומעודד את התחדשות השיער.

טיפול שמן חוחובה לשיער– מיועד לחיזוק ולטיפול בשיער פגום ויבש לאחר ביצוע פעולות כימיות והבהרה, להזנת הקרקפת והשיער מבלי לפגום בנפח שלו.

טיפול לשיער שומני, דק ודליל- טיפול לניקוי DETOX והחייאת שיער שעבר טיפולים בחומרים כימיים, מעבה את סיב השערה ומותיר אותו רך ונעים למגע. הטיפול מתבסס על ג’ל אלוורה-הטיפול האידיאלי לניקוי קרקפת שומנית ולשיער יבש.

טיפול לקרקפת יבשה– הזנה לקרקפת והענקת לחות על ידי שימוש בשמן חוחובה וחומרים טבעיים ואיכותיים. הטיפול נועד אף לאזן קרקפת מגרדת, או מגורה תוך הזנה מושלמת של השיער.

טיפול לקרקפת שומנית וקשקשים-  טיפול באמצעות ג’ל אלוורה טהור המומלץ לחיטוי קרקפת שומנית, מאזן ומחייה שיער שעבר טיפול בחומרים כימיים, ומעניק לו מראה רענן. הטיפול מתאים גם במקרים של כוויות שמש על עור פגוע או מגורה, ולצורך ניקוי ומניעת הופעת קשקשים.

טיפול לפסוריאזיס ולשיער יבש– טיפול משולב של ניקוי והזנת לחות לקרקפת ולשיער יבש, באמצעות שמני זית ואלוורה טבעיים, המזינים ומנקים את הקרקפת. הטיפול מאזן קרקפת מגורה או מגרדת, מזין את השיער ומותיר אותו רענן, מבריק ורך כמשי.

טיפול בסבוריאה ובקשקשים- מגביר את זרימת הדם, מאזן קרקפת מגורה או מגרדת, מנקה את הקשקשים, מעניק הזנה מלאה לסיב השערה ומתיר קשרים. הטיפול מסייע בהרגעת עור מגורה וסבוריאה הודות לשמני זית ואלוורה ומשפר משמעותית את מראה השיער.

שיקום לשיער שעבר טיפולים כימיים- הזנה מיוחדת לשיער ולקצוות יבשים המעניקים לשיער גמישות ברק ורכות באמצעות תמציות צמחים, שמנים צמחיים וחמאת קראטין המספקת חלבון והזנה.

להשיג במספרות הקונספט פיליפ מרטינ’ס בצהלה תל אביב, מושב בצרה ובשוהם.

במספרות מורשות בלבד של המותג ברחבי הארץ בכתובת האתר

http://philipmartins.co.il/

 

18 הערות

להשאיר תגובה