לאחר שהביא את מהפכת הנוחות למסגרות הרימלס (מסגרת ללא מסגרת), עם מסגרות למשקפי ראייה קלות במיוחד, מותג מסגרות המשקפיים השוויצרי סוויספלקס, מביא את מהפכת הנוחות גם למסגרות מלאות ומסגרות בדגמי חצי, עם קולקציות חדשות ומפתיעות. סוויספלקס הינה הראשונה בשוק ליצור משקפיי “נוחות” עם פטנטים בלעדיים וטכנולוגיה מהפכנית – המשקפיים הראשונים ללא מסגרת שעשויים מ-100% פוליאמיד, משקפי הראייה הראשונים ללא ברגים, רפידת אף המתאימה את עצמה למבנה האף, מבנה עדשות ייחודי להתאמה מושלמת למבנה הפנים ועוד .

המותג מיועד לכל מי שמחפש/ת נוחות במשקפיים (לסובלים מכאבי ראש, סימנים בגשר האף, משקפיים אופנתיות כבדות) ומשמשות במקרים רבים כזוג השני המיועד לעבודה או לבילויים (עבודה מול מחשב, ספורט, סופי שבוע וכו’).

המסגרות הינן מהקלות בעולם, חלקן במשקל 2.7 גרם בלבד! ועשויות בטכנולוגיה מוגנת פטנט המעניקה מגע נעים לעור הפנים, תכונות אלה יוצרות את התחושה שהיא גם הסיסמא החדשה של החברה:  זה כמו ללכת בלי משקפיים!

העיצוב קלאסי ועדין המאפשר לכל משתמש לבחור את צבע החלקים השונים המרכיבים את המסגרת – מצבעים כהים של שחור וחום ועד גווני פסטל של תכלת, ורוד עתיק ועוד.

סוויספלקס 4

ניתן להשיג בחנויות האופטיקה המובילות

ענייני עיניים- רעננה, אופטיקה בריל- גבעתיים, אופטיקה הדור השלישי- כפר סבא, אופטיקה קמינסקי- תל מונד, ריינד אופטיקס- קריית אונו, אופטיקה בעמק- משמר העמק, צדקי מעוז- ר”ג

אופטיקה גן העיר- תל אביב, אופטיקה מרקוביץ- ירושלים או ב”ש, אופטיקה שוהם- שוהם, אופטיקה רוטמן- אילת, אופטיקה הזורע- חיפה, אופטיקה אדלוביץ- קריית ביאליק

43 הערות

להשאיר תגובה