חדש על המדף

אורביט, מותג המסטיקים המוביל בארץ ובעולם מציע מגוון רחב של טעמי מנטה ופירות מרעננים במגוון תצורות הנכנסות לכל כיס ותיק- פתרון נגיש לרענון הפה בכל זמן ובכל מקום.

יקבי כרמל משיקים מראה חדש לסדרת היינות SELECTED , כחלק ממהלך השקת שפה מיתוגית חדשה ליקבי כרמל. הלוגו החדש, משלב עברית אנגלית, תוך הבלטה של סמל המרגלים.

טבעול מרחיבה את סדרת הבישולים ומוסיפה למגוון מוצר חדש: נתחי בקר צמחוניים אותם ניתן לשלב במגוון רחב של מתכוני בקר, כמו תבשילי קדירה או נתחים מוקפצים בסגנון אסייתי.

פריגת מתחדשת ומשיקה טעם חדש מהדורה מיוחדת ומוגבלת -מ”סדרת הפרדס”:למון ליים. 

צבר משיקה סדרה חדשה: חומוס עם המון תוספות עשירות ומפנקות ובינהם: חומוס עם המון פלפלים חריפים,חומוס עם המון חצילים פיקנטיים,חומוס עם המון מטבוחה, חומוס עם המון חריף וחומוס עם המון טחינה וגרגירי חומוס.

חברת דיפלומט,משיקה שני מוצרים חדשים מבית SACLA:פסטו ירקות קלויים בתוספת גבינת גראנה פדנו איטלקית איכותית  ופסטו באריזת סקוויז לנוחות מירבית. 

אסם משיקה את ביסלי MIX אחים: חטיף המשלב בין ביסלי גריל לאח של ביסלי בטעם מעושן תחת קורת גג אחת. שני מותגי העל של ביסלי משתלבים יחד ומעניקים, כל אחד בדרכו, ריגוש וטעמים אהובים.ה-MIX החדש מצטרף לשלוש מהדורות MIX חוזרות אשר חוזרות למדפים: במבה ביסלי גריל MIX, במבה ביסלי בצל MIX וביסלי פארטי MIX- ביסלי בשילוב אפרופו ותערובת פיצוחים.

תגובות

להשאיר תגובה

1 + 6 =