פתרונות אחסון איכותיים ממתכת

הבית והעסק נראים כמו מחסן מגובב חסר ארגון וסדר? כדאי שתפנו לחברת עולם המדף המתמחה בפתרונות אחסון מתכת איכותיים ויעילים.

חברת עולם המדף מספקת פתרונות אחסון ממתכת לצרכי כל ענפי ומגזרי המשק, לרבות המגזר העסקי, המוסדי והפרטי. ברשות החברה מגוון גדול של מדפים ממתכת מגלוונת או בצבע בתנור לעומס קל עד כבד, שלל דגמי מדפי תצוגה, מדפי רשת, וכן ארונות משרדיים, ארונות תאים, ארונות מגירה, ארונות הלבשה ותיקיות. בנוסף, שירותי החברה כוללים את הובלת המוצרים והתקנתם בבית הלקוח.

למה דווקא מתכת?

פתרונות אחסון ממתכת כל כך מבוקשים במשק בשל איכות המוצרים. קודם כל מדובר במוצרים חזקים במיוחד שאינם מחלידים, המתאימים לעומסי משקל קלים, בינוניים וכבדים, בעלי רמת עמידות גבוהה ביותר ומשרתים את בעליהם לשנים רבות. בנוסף, פשוט וקל להתקין וגם לפרק את המוצרים האלו, תכונה המאפשרת במידת הצורך לשנות את מיקומם ללא קושי. בתוך כך, המבחר הגדול מאפשר לכל לקוח לאתר את הפריטים המתאימים לצרכיו, בין אם ארונות הניתנים לנעילה, מדפים מודולאריים ועוד. ולבסוף, מדובר בפתרון אחסון זול יחסית לתמורה שהוא מספק, וביחס לפתרונות אחרים הקיימים בשוק.

שלל פתרונות אחסון בהתאמה מלאה

בחברת עולם המדף תזכו בפתרונות אחסון נרחבים המאפשרים התאמה מלאה לכל צורך. הפתרונות כוללים בין היתר:

  • התאמה לכל מידה מבוקשת – מרבית מוצרי החברה מוצעים בשלל מידות, מהן כל אחד יכול לבחור את אלו הרצויות לו. כך למשל, החברה מספקת ארונות בשלל גדלים לפי דרישה וברשותה מדפים לעומס קל באורך של 60 עד 130 ס”מ ובעומק שבין 30 ל- 100 ס”מ. זאת לצד אפשרות לייצור מדפים במידות ביניים לפי הזמנה.
  • שלל צבעים איכותיים – המדפים והארונות מוצעים בשלל צבעים, המאפשרים התאמה לגוני החלל בו הם יוצבו. בנוסף, המוצרים צבועים בצביעת אפוקסי איכותית בתנור להבטחת עמידות ארוכת שנים של הצבע, וניתן להזמין את המוצרים בגוון כסף טבעי המעניק להם חזות מודרנית תעשייתית.
  • ליווי מקצועי – הצוות המקצועי של החברה ילווה אתכם בכל שלבי הרכישה, מבחירת מוצר מתאים במידותיו, צורתו, חלוקתו הפנימית וגווניו, ועד להובלתו במועד נוח והתקנתו במקום המיועד לו.

מי נדרש בפתרונות אחסון ממתכת

בין לקוחות עולם המדף תוכלו למצוא חברות ציבוריות, בתי חולים, משרדי ממשלה, חברות פרטיות, בתי עסק, רשויות מקומיות, מסעדות, מוסדות חינוך ולקוחות פרטיים. ההיקף הנרחב של הלקוחות נובע מיעילות, עמידות ואיכות המוצרים, ומהפתרונות שהחברה מספקת לקהלים ומטרות שונות. כך למשל, פתרונות אחסון ממתכת מעולים לבעלי דירות שברשותם מחסנים שלרוב נבנים כחללי אחסון קטנים. בכדי לנצל באופן אופטימאלי מרחבים אלו יש לתכנן את חלוקת החלל של המחסן באמצעות מדפים או ארונות ממתכת. וכמובן, פתרונות אחסון ממתכת נחוצים גם לבתי עסק ומוסדות ציבור שונים, הנדרשים לאחסן ולאפסן שורה ארוכה של פריטים כמו מוצרים, חומרי גלם, ניירת ועוד.

להזמנות ומידע נוסף אודות פתרונות אחסון ממתכת צרו קשר עם עולם המדף בטלפון

03-5661332

תגובות

להשאיר תגובה

*הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה