מתחילים את 2018 עם תוכנה חדשה לניהול עסק

בשנים האחרונות חל פיתוח מואץ בתחום תוכנות ניהול העסק והנהלת החשבונות שיודעות לספק מגוון רחב של פתרונות בהתאמה אישית. בכתבה זו ייסקרו היתרונות והחסרונות של אחת התוכנות המובילות והותיקות בתחום, Manager מבית התוכנה קריאטיב סופטוור.

חברת קריאטיב סופטוור מתמחה מזה שלושה עשורים בפיתוח והטמעה של פתרונות טכנולוגיים יצירתיים וחכמים לניהול של חברות ועסקים בינוניים וקטנים. כמו כן, מדובר בחברה המובילה הארץ בפתרונות התוכנה ליישובים קהילתיים ומושבים, והיא אמונה על ייצורם של מודולים מוכרים ופופולאריים כגון JuniorPro,  ManagerERPו- Topic. אחד הפיתוחים הבולטים של החברה הוא כאמור תוכנת Manager המתחלקת למנג’ר בייסיק תוכנה לניהול מכירות ולקוחות לעסקים קטנים ובינוניים, ולמנג’ר פרימיום שמיודעת לניהול כללי של העסק לרבות הנהלת חשבונות, מלאי, מכירות, ועוד
להלן סקירה של יתרונותיה וחסרונותיה של המערכת.

Manager Premium לניהול כללי של העסקי

תוכנה זו מתאימה לעסקים וחברות, החל ממשתמש בודד ועד למאה משתמשים בכל תחומי הפעילות, לרבות יבואנים, סיטונאים, יצואנים, חברות שיווק ומכירה, עמילי מכס, שירותי מעבדות ותיקונים, ועוד.

באופן מיוחד היא מתאימה למנהלי כספים בחברות או בלשכות שירות, וכמו כן למשרדי הנהלת חשבונות ורואי חשבון. מתאימה מאד לארגונים וחברות ממשלתיות שמעוניינות לנהל מלאי, מצאי ורכש.
הלכה למעשה, מדובר בתוכנה המספקת פתרון כולל לניהול כל המחלקות בחברה/ בעסק, עם מגוון אפשרויות לניהול מאגר הלקוחות, ניהול המכירות והשיווק, הנהלת חשבונות מקצועית, טיפול מושלם בקדם מכירה, מגוון דוחות ניהוליים, קניות ורכש, ניהול גבייה וניהול תהליכי ייצור ומלאי בתוך כך, התוכנה מעניקה למשתמשים מספר יתרונות מהותיים:

ניתן להתחיל לעבוד איתה מייד, זמן ההטמעה קצר ביותר

  • אפשרות להקמה מהירה מאקסלים
  • ההתנסות בה בחינם.
  • אפשרות לעבוד בענן דרך האינטרנט מכל מקום.
  • יכולת גבוהה מאוד להתאמה אישית.
  • ממשק קל לתפעול וידידותי למשתמש.
  • תמיכה טכנית והדרכה מטעם מרכז שירות ארצי, עם גב של חברה אמינה בעלת ניסיון רב בשוק תוכנות הניהול.

בשורה התחתונה, מדובר בתוכנה המספקת ממשק חלונאי פשוט לתפעול וחכם מאוד, המביאה לחיסכון ישיר בכסף וזמן בניהול של כל סוגי העסקים, תוך עבודה מהירה ושוטפת של כל מחלקות העסק ומתן נתונים וכלי ניתוח הכרחיים לקבלת החלטות מושכלת.

 Manager Basicלניהול עסקים

זוהי תוכנת ניהול עסק מומלצת במיוחד לעסקים וחברות המוכרים מוצרים או שירותים ומנהלים גבייה ורכש, אך מבצעים את הנהלת החשבונות עם גורם חיצוני. גם היא יודעת להציע מגוון אפשרויות מתקדמות לניהול העסק, כגון טיפול בקדם מכירה, ניהול מאגרי לקוחות, שמירה על קשר עם לקוחות קיימים בתוכנת CRM, ניהול גבייה, קניות ורכש, יצירת דוחות והעברה נוחה לרואה החשבון בקליק. יתרונותיה המרכזיים הם הצגה ברורה, עדכנית ומעוצבת של מסמכים, אפשרות להתחלה מיידית ותקופת התנסות בחינם, ואפשרות לשדרוג בבית קריאטיב סופטוור ללא אובדן זמן ונתונים. כמו כן, ממשק התוכנה פשוט מאוד ואינטואיטיבי לתפעול על בסיס ווינדוס ו- SQL, עם קישוריות לאקסל ודואר אלקטרוני, וגם בה מתקבלים שירות תמיכה טכנית והדרכה מאנשי מקצוע מנוסים ואמינים.

זו הייתה רק סקירה קצרה על קצה המזלג מאחר שקיימות עוד מגוון אפשרויות לתפעול והרחבה של שתי התוכנות. לפרטים נוספים עליהן התקשרו אל חברת קריאטיב סופטוור בטלפון 054-6456549.

 

תגובות

להשאיר תגובה

*הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה