חגים הם תמיד זמן נהדר להתחדשות. המאורגנים שביננו, יתכננו את השיפוץ הקטן בבית, צביעת הקירות או החלפת הרהיטים, מספיק זמן מראש כדי שבערב החג בין אם הם מארחים ובין אם לא, יוכלו להתהדר בתחושת רעננות והתחלה חדשה בבית. 

אם אתם כמונו, מאלה שלא מצליחים להסתכל הרבה מעבר לסוף השבוע הקרוב, קבלו מ-ObliBop 

4 דרכים פשוטות וזולות שתוכלו ליישם אפילו בערב החג ועדין להגיע לערב החג בתחושה המיוחלת שתלווה אתכם עוד זמן רב:

  1. הדבקת טפט על הקיר. אנחנו יודעים מה אתם חושבים: צריך לסגור בעל מקצוע ואלה כבר משוריינים עם המאורגנים שהזכרנו בפסקה למעלה. אבל לא, ב-ObliBop נמכרים טפטים שמגיעים בגיליונות קטנים בגודל של 50/70 ס”מ ולא בגליל ארוך כמו שאר הטפטים בשוק. העובדה הזאת והעיצוב הייחודי של הטפטים, מעודדים יישום שהוא לא מקצועי וכל אחד יוכל לעשות זאת בביתו בקלות רבה. 

את הטפטים האלה, המגיעים ב-4 דוגמאות שונות, אפשר להדביק לקיר בצורה שהיא לא מדויקת כמו שעון שוויצרי ועדין הטפט יראה נהדר. פח אחד של דבק טפטים שאפשר למצוא בכל חנות “עשה זאת בעצמך” ותוך חצי שעה, יש לכם קיר מלא באופי וצבע בבית. 

דרך אגב, השינוי המיוחל יכול להגיע גם ממקטע קטן בקיר. אפשר לצפות רק עמוד בחלל או לבחור להדביק את הטפט שלא לכל גובה הקיר. התוצאה תהיה מדהימה בכל מקרה. 

עוד דרך לרענן את מראה הקיר – תליית תמונות. הסתכלו מסביב ובחנו את התמונות שתלויות על הקיר בבית. אם אין תמונות, זה בדיוק הזמן להוסיף אותן. מעבר לצבעוניות ולאלמנט הקישוטי שלהן, התמונות הן גם מבודד אקוסטי שיפחית את רעשי הסביבה. במידה וכבר יש לכם תמונות על הקירות, שקלו לתלות אותן בסדר שונה, סתם ככה בשביל הגיוון. לא רק התמונה עצמה חשובה אלא גם הקומפוזיציה בה היא תלויה. תוכלו ליצור מקבצים א-סימטריים שיוסיפו ענין בחלל. אלמנט עיצובי שתופס תאוצה בתקופה האחרונה הוא תליית מראות לא רק לשימושן הפרקטי אלא כקישוט לקיר. בחרו במראה עם מסגרת מיוחדת והיא גם תיצור תחושה של חלל גדול יותר וגם תייפה את הקיר. ב-ObliBop  אנחנו מודים שיש לנו אובססיה קלה עם מראות (נרקסיזם, אנחנו? לאא) והקולקציה שלנו היא עדות לזה.

כריות הן דרך קלה ומשמחת לשדרג את מראה הסלון או חדרי השינה. גם ספה דהויה תיראה כאילו עברה מתיחת פנים אחרי שתזרקו עליה כמה כריות חדשות. הטריק הוא לבחור בצבעים וטקסטורות שיעבדו טוב עם הספה ויקפיצו את המראה שלה. אם הספה שלכם בבד חלק, בחרו כריות בהדפס מקושקש. אם הספה שלכם מרופדת בקטיפה, בחרו כריות ממשי או פשתן מקומט. אתם כבר מבינים, יוצרים קונטרסט וכך משיגים עושר ויזואלי וענין. 

ולבסוף, התכשיטים הקטנים של הבית. אלה שהם כמו יהלום על אצבעות היד, האקססוריז. ומכיוון שאין ערב חג בלי זר פרחים טרי, הוסיפו לחגיגה גם ואזה יפה. כזאת שתהינו ממנה גם אחרי שהפרחים ינבלו ותשמש אתכם כל השנה. המוטו שלנו אומר להשתמש בואזה לא רק לאחסון פרחים אלא גם כאלמנט פיסולי בחלל ולכן אנחנו מאוד ממליצים ליצור קומפוזיציות שמורכבות משילוב של ואזות, כלים יפים ופסלונים קטנים. שלבו בין פריטים שכבר אספתם לפריט או שניים חדשים ותיצרו פינה מרעננת שבכל פעם שתעיפו לעברה מבט תחושו בהתחדשות החגיגית. 

שיהיה לכם חג שמח ושנה מעוצבת ומתוקה. 

https://www.oblibop.co.il/

תגובות

להשאיר תגובה