סדנה חדשה שמיועדת לבנות 40 פלוס מבקשת לתת מענה לסוגיות שמטרידות נשים – משינויים פיזיולוגיים, דיאטות ופעילות גופנית ועד סקס

תסכול מעלייה של קילו-שניים, פעילות גופנית לא מתאימה שאינה מניבה תוצאות וסקס לא איכותי, או לא מספיק – על כל הסוגיות הללו ונוספות מבקשת לענות סדנה חדשה שמיועדת לנשים בנות 40 פלוס. השאלות הללו חוזרות ונשנות, וגם לאחר קבלת תשובות לא תמיד מפנימים ובמקרים רבים שוכחים – ואצל נשים שעברו את העשור הרביעי, התסכול אף גובר, בעיקר בשל התחייבויות אחרות בחיים, כאלה שמונעות מהן לדאוג לעצמן ולשים את עצמן בראש סדר העדיפויות לצד המשפחה והקריירה.

הסדנה נולדה לאחר שכמה מומחים הבינו את הצורך של נשים בגיל הזה בתשובות, תמיכה והכוונה. המנהל המקצועי הוא ד”ר (PhD) איתי זיו שגם מרצה בסדנה לצד הדיאטנית הקלינית אביה בן אליאב והסקסולוגית גילה ברונר. השלושה דנים בסדנה בין השאר בשינויים הפיזיולוגיים אצל נשים 40 פלוס, בסיבות לתופעה השכיחה שנשים אינן מרוצות למרות שהן מתאמנות ואוכלות בריא ובכלים פרקטיים לפתרון, וכן בתרגילי חיטוב האזורים המבוקשים בגוף, אסתטיקה מנצחת, הפחתת שומן, העלאת מסת שריר ועוד. בנוסף עוסקת הסדנה בסיבות העיקריות לכך שנשים מתאמנות ולא מתקדמות כולל תרגול מעשי, בתפריט התזונתי המנצח לנשים בנות 40 פלוס, בתוספי תזונה ובסקס איכותי אצל נשים בגילאים הללו והקשר ההדוק של יחסי מין מספקים לאיכות החיים.

ד”ר זיו עוסק קרוב ל-35 שנה בתחום, בין השאר כמנהל המקצועי של קורסים וסדנאות לאנשי מקצוע במכללה האקדמית בווינגייט. הוא הוציא לאור את האנציקלופדיה “עוצמות חדשות, כושר במעגלי החיים” ויחד עם פרופ’ דרור שגיא הוציא לאור את הספר “במשקל הנכון, פעילות גופנית ותזונה מאוזנת השילוב המנצח” העוסק בתחום אורח חיים והשמנה.

אביה בן אליאב היא דיאטנית קלינית, מאמנת כושר ומנחה סדנאות. היא בעלת תואר ראשון ושני בתחום, מנחת קבוצות מטעם אוניברסיטת תל אביב וכיום דיאטנית עצמאית בקליניקה בגבעתיים ובכפר המכביה. היא מרצה בווינגייט ובגימנסיה קורסי תזונה למאמני כושר ומנחה סדנאות לתזונה נכונה וירידה במשקל. התמחויותיה הן ירידה במשקל, סכרת טייפ 2, ספורט, הפרעות אכילה, אכילה רגשית והרבה עבודה על ה”מיינד”. גילה ברונר, סקסולוגית בכירה, מנהלת את השירות הסקסולוגי בבית החולים שיבא ובמרפאת דניאלי בגבעתיים. היא חוקרת וכותבת על מיניות ומרצה בפורומים רפואיים בארצות הברית ובקנדה.

עלות הסדנאות 590 שקלים והקרובות שבהן יתקיימו בפתח תקוה – מוטולה 1, אולם הדר המושבות, בתאריכים: 9.10, 16.10, 23.10, בימי שלישי, בשעות 21:00-18:00; בראשון לציון – סמטת עדן 9, בתאריכים: 26.10, 2.11, 9.11, בימי שישי, בשעות 12:00-9:00; בתל אביב – שטרית 6, הדר יוסף, בתאריכים: 25.10, 1.11, 8.11, בימי חמישי, בשעות 21:00-18:00.

תגובות

להשאיר תגובה