עיצוב טרנדי זה פסה: קבלו את ObliBop עם פריטי העיצוב הנצחיים והקלאסיים, שתמיד יהיו באופנה!

מי שהקימה את חנות הוינטאג’ המוכרת “וינטג’מאניה” לפני למעלה מעשור- דפנה בונה, מפתיעה עם חנות קונספט חדשה: ObliBop – המציעה פריטי עיצוב, טקסטיל, תאורה, אמנות ואחסון יפהפיים ומיוחדים, במראה קלאסי וברמת גימור גבוהה במיוחד.

“בעולם בו הטרנד מוביל והאופנה שלטת, אנחנו מאבדים את האישיות שלנו ונוהים כמו עדר אחר צו האופנה. “אובליבופ” מציעה אלטרנטיבה עיצובית, שהאינדיקטור שלה זה הלב נטו- המשיכה המאד אישית של כל אחד ואחת מאתנו לחפצים יפים ושימושיים, שמדברים רק אלינו באופן ייחודי, בלי תלות או קשר למה שמקובל או אופנתי”.

את הפריטים המיוחדים שעתידים ללוות אתכם שנים ארוכות ולעולם לא לשעמם, מלקטת דפנה בפינצטה. את חלקם היא מייבאת באופן עצמאי מחו”ל ואת חלקם מאתרת לאחר חריש עמוק ברחבי הארץ.

בין המוצרים שמציעה החנות לאדריכלים, מעצבי פנים ושוחרי עיצוב: פריטי טקסטיל- כיסויי מיטה, כריות, שטיחים, מצעים. פריטי נוי- ואזות, כלים דקורטיביים. חפצי אמנות- קרמיקה, קישוטי קיר, תמונות ושעוני קיר. פרטי ארגון- מתלים, מדפים ופריטי אחסון למשרד ופרטי תאורה- מנורות שולחן ותליה.

את הפריטים המשגעים של אובליבופ ניתן להשיג באתר 24/7 או בשואו- רום הפיזי, צמוד ל”וינטג’מאניה” במושב נווה ימין, בשעות הפתיחה.

כל המשלוחים חינם! 

לינק לאתר: https://www.oblibop.co.il

ObliBop – עיצוב לאנשים עם אישיות

תגובות

להשאיר תגובה