הטריבונה – רכילות עסקית

בתחילת השבוע הגיעו  אנשי עסקים רבים להצדיע למייסדי מרכז הספורט הארצי בית”ר. האירוע היה בנוכחות  נשיא המדינה ראובן ריבלין, לזכרם של מייסדי מרכז הספורט הארצי בית”רביניהם:  יוסף (יוסקה) קרמרמן, מיכאל (מיכה) רייסר, יגאל גריפל, אריה קרמר, ברוך (מיקי) מנדלבליט. לאירוע הגיעו בין היתר דודי אפל, אבנר קופל, שמואל שניצר, דני נווה, מני וייצמן, אריק אברמוביץ, רוני מאנה ועוד.

חגיגות פתיחת שבוע היהלומים הבינלאומי בישראל  נערכו השבוע בהשתתפות בכירי ענף היהלומים העולמי. נחתו בישראל: מנכ”ל בורסת היהלומים של דובאי,נ שיא בורסת היהלומים של ניו יורק, נשיא איגוד התכשיטים העולמי, הבעלים של קבוצת רפפורט הבינלאומית ועוד. את האירוע פתח שר הכלכלה אלי כהן שאמר:”בזכות היהלומים מדינת ישראל מותג עולמי נחשב ונחשק”

הדוגמנית ואושיית הרשת נטע אלחמיסטר הגיעה השבוע בשעות הבוקר המוקדמות לסט הצילומים של רשת משקפי השמש והראייה אירוקה, שם היא הפריזנטורית זו עונה שניה ברציפות. הצילומים התמקדו במבצע אירוקה למחזיקי ישראכרט, ולצידה הצטלם גם הקומיקאי יובל סמו.

חברת כרמית ממתקים המתמחה בייצור, ייבוא וייצוא מוצרי מזון, מציגה השנה בתערוכה הבינלאומית ISM למתוקים ולחטיפים הנערכת בקלן שבגרמניה. במסגרת התערוכה תציג חברת כרמית הישראלית סדרות מוצרים חדשים בגרסתם הבריאה יותר, בקטגוריות השוקולד,המאפה וחטיפי בריאות. סדרות אלו כוללות מגוון רחב של מוצרים ללא גלוטן, ללא חלב, ללא ביצים, מופחתי סוכר וטבעוניים. מוצרים אלו נמכרים כיום בהצלחה רבה בארה”ב, אנגליה ואוסטרליה ומעוררים עניין רב ברשתות המבקשות להרחיב קטגוריות אלו.

לשכת המסחר ישראל אפריקה ערכה ערב גאלה לרגל 25 שנים בהן הלשכה מקדמת את קשרי המסחר בין ישראל לאפריקה. הנשף החגיגי שכלל ארוחת ערב והופעות, נערך בקסיופאה בהרצליה פיתוח בנוכחות שגרירים ונציגים ממדינות היבשת, אנשי משרד החוץ והכלכלה, יצואנים, אנשי אקדמיה ותיירות.  בין הנוכחים: גיל השכל ראש האגף לשיתוף בינלאומי במשרד החוץ, ניסו בצלאל נשיא הלשכה, ד”ר איילה ויטנר מנכ”לית הלשכה, אדיב ברוך, יו”ר מכון היצוא, דני אמיר, מנכ”ל חברת התיירות ורד השרון, רפי דיין, בעלים של חברת ירוק 2000, רועי מנכ”ל חברת אירודרום, קורין גנור מנהלת מחלקת מוצרים פיננסים בבנק דיסקונט ועוד רבים. באירוע נשא דברים גדעון בכר ראש חטיבת אפריקה ממשרד החוץ, שציין את החשיבות העליונה בחיזוק היחסים בשנים האחרונות בין ישראל לאפריקה, מטעם השגרירים נשא דברים שגריר רואנדה בישראל ג’וזף רוטבנה, שספר על התרומה של הלשכה להעצמת המסחר בין אפריקה לישראל גם שר החוץ וראש הממשלה, מר בנימין נתניהו הדגיש בדבריו את חשיבות הקשר הכלכלי עם אפריקה, בברכה ללשכה שהוקרנה בסיום הערב. בתמונה ניסו בצלאל נשיא הלשכה, אנוך פייר דוצ’י שגריר ניגריה, ד”ר איילה וינטר מנכ”לית הלשכה.

לרגל תחילת כהונתו ערך מר משה ליאון ראש העיר הנכנס של ירושלים, סיור חגיגי במתחם הטחנה במשכנות שאננים בעיר. אליו הצטרפו גב’ פלר חסן נחום המשנה לראש העיר, חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק קשרי החוץ והתיירות. במהלך הסיור פגש ליאון את ענת צור מנכ”לית קרן ירושלים, שי דורון נשיא קרן ירושלים, יוסי גרייבר ויובל קליין יזמי מתחם הטחנה, עופר גואטה בעלי יקב ירושלים ותא”ל ארז וינר מנכ”ל יקב ירושלים. בתום הביקור קיבל ראש העיר מהיזמים מארז קמח חגיגי שנטחן מאבן ריחיים בטחנה, לראשונה לאחר 150 שנה, ובקבוק יין מהדורת אספנים לציון 70 שנה למדינה של היקב.

נדב ארנס-ארד מנכ”ל יקבי כרמל, יוסי אדרי סמנכ”ל מכירות ושיווק של יקבי כרמל, רן אסא מנהל השיווק, והיינן הראשי יפתח פרץ וחיים וכטנהיים היינן, הרימו כוסית לחיים לרגל השקת הלוגו והשפה המיתוגית החדשה של יקבי כרמל. הארוע נערך במסעדת קלואליס במלון הילטון תל אביב, בניצוחו של השף ומבעלי המסעדה ויקטור גלוגר, וכלל ארוחת ערב חגיגית בליווי היינות של היקב. המהלך ילווה בסדרת קמפיינים ובהשקת סדרות חדשות, תוך יצירת סינרגיה בין מותג העל יקבי כרמל וסדרות המותג. המהלך כולל שפה פרסומית חדשה, קמפיין פרסומי, שילוט בנקודות המכירה ועוד.

השחקנית מילי אביטל, הפרזטורית של סיליז רשת האופנה היוקרתית בבעלות נשות העסקים יעל ודש אבישר וסימה ודש, נבחרה לעונה שנייה להוביל את קמפיין אביב קיץ 2019 של הרשת. אופנת סיליז תרמה עבור מקלטים לנשים מוכות ומשתפת פעולה עם עמותת “לא לאלימות”, ומילי אביטל הפרזנטורית של הרשת מזדהה ופועלת למען הנושא. בימים אלה בעקבות תנועת METOO העולמית, היא ובעלה צ’ארלס רנדולף  (תסריטאי זוכה פרס האוסקר על כתיבת הסרט “מכונת הכסף”) ,החליטו להרים את הכפפה ולא להתעלם מהעניין. בזמן שבעלה כותב סרט, מילי מסייעת ומעורבת בכתיבת התסריט על סיפור פוקס ניוז שהצית את התנועה הזו. לצד הסרט מילי פועלת מאחורי הקלעים עם חוגי בית, ערבי התרמה, ומייצגת את המרכז לנפגעות תקיפה מינית להעלאת המודעות בנושא.

בר רפאלי הדוגמנית הבינלאומית, ואחיה און רפאלי הדוגמן והשחקן המצליח, ממשיכים להוביל יחד זו העונה הרביעית את קמפיין הקיץ 2019 של רשת האופנה HOODIES. בר רפאלי מלווה את הרשת זו העונה ה-12 ואון רפאלי הצטרף לאחותו לפני שלוש עונות, במטרה לפנות לקהל הצעיר של המותג.רשת HOODIES  הוקמה בשנת 2007 ומונה כיום 73 סניפים בפריסה ארצית.

ידידי בית ליסין חגגו פרמיירה להצגה “אנשים, מקומות ודברים”, בכיכובה של המאורסת הטריה מגי אזרזר. הגיעו: מנהלת התיאטרון ציפי פינס, יו”ר אגודת הידידים הילה רהב ורני רהב, ליזיקה ועמי שגיא, ורדה ובועז דותן, נטע סגל, דורית וארז מלצר, מיכל ומיכאל צלרמאייר, מיכל ויובל רכבי, שושנה שקד, נטלי וצביקה בארינבוים, בת שבע בובליל, שרון וגיל ברנדס, נתן ברנשטיין, מיכל וגיא ברעם, איריס ואורן גיזנפלד, ברכה ויעקב גלברד, ראז’ין ומושיק גנזי, צביה ויוסי גרוס, ורד ואברי דרנגר, הדר טייג וחיים פרידמן, חנה ואלי יונס, מיכל ודובי יופה, אילנה ויאיר המבורגר, אורה ואביקם הראל, אסתי ואלקס הרטמן, מיכל ויצחק (בוז’י) הרצוג, שירי ועידן וולס, ז’אן ואיל ולדמן, ציפה ואריק כרמון, אירמה ואבי מיכאלי, ציפי ויגאל לנדאו, רוית ועופר נמרודי, דורית וארז מלצר, טובה וסמי סגול, עדיה ויצחק סוארי, תמי ואורי סלונים, ליאורה עופר, ענת ובנימין פדני, מיכל ודוד פורר, קרן וגדי קרובינר, אבי ומירי רויכמן, אנה ועופר שבתאי, ישראלה שטיר, אלה שמר, יעל ובצלאל לב-שניידר, אורנה ויוני שסטוביץ’, עירית ומושיק תאומים.

חברת הכנסת מירב בן ארי הגיעה לתפן ל”מאמא יארא” – מפעל חדש למאפים ללא גלוטן שעתיד להיפתח בחודשים הקרובים ולשווק לכל הארץ. המפעל צמח ממאפייה משפחתית קטנה בפקיעין של נאג’ח חיר, שהכינה עבור יארא בתה הצליאקית, מאפים טעימים ללא גלוטן. המאפייה החלה להתפתח בעקבות סיוע של עמותת יסמין לקידום עסקים, בבעלות נשים מכל המגזרים. בן ארי, צליאקית בעצמה, הודיעה שהיא שמחה לעודד עסק בתחום שמנוהל בהובלה נשית. במהלך הביקור הארוך נהנתה מארוחת בוקר נטולת גלוטן כמובן, עשירה במאפים שהיא יכולה לאכול ללא חשש. ואף רכשה סל מוצרים הביתה.

אחרי שקטפה את תואר “נערת פלפל” לשנת 2018, אלה אילון נבחרה זו השנה השנייה להוביל את מותג בגדי הים פלפל מקבוצת גוטקס, ונבחרה לנערת פלפל 2019. צילומי הקמפיין נערכו בחוף הים של תל אביב ובאזור הסופרלנד בראשון לציון.

שמעון אמסלם נבחר לפרזנטור מעו”ף לעמית ויוביל את מהפכת הבריאות של מעו”ף לעמית עם הקמפיין החדש, תחת הסלוגן: “עובדי עירייה חיים יותר – בריא”.  שמעון אמסלם, קפטן ומאמן הפועל תל אביב לשעבר, השתתף בהישרדות, כיום מרצה בנושא מנהיגות וספורט “לנצח ולהישאר בן אדם”. לדברי גיל בר טל, מנכ”ל מעו”ף לעמית: “אנו מברכים על הצטרפותו של  שמעון אמסלם למשפחת מעו”ף לעמית. אמסלם מייצג ערכים של ספורטיביות, מנהיגות ובטחון עצמי ואנו בטוחים כי יעזור לנו להוביל את מהפכת הבריאות שאנו מובילים תחת הסתדרות המעו”ף”. עמותת מעו”ף לעמית הוקמה על ידי הסתדרות המעו”ף, במטרה לספק שירותים לרווחת העמיתים. העמותה מובילה את מהפכת הבריאות ומספקת שירותי בריאות ואורח חיים בריא לעובדי הרשויות המקומיות.

רשת בלאק, רשת מסעדות הבשר האיכותית בישראל בבעלות איש העסקים איציק אדרי והשף צחי בוקששתר, חנכה סניף חדש לרשת המונה עד כה 16 סניפים בכל רחבי הארץ, מתוכם סניפים כשרים: מסעדת בלאק החדשה והשרה בקניון עיר ימים בנתניה. המסעדה החדשה משתרעת על  שטח של 200 מ”ר וכוללת כ-130 מקומות ישיבה ויציאה למרפסת דק המשקיפה על כל המתחם. בפתיחת המסעדה הושקעו בעיצוב  כ-2.2 מיליון ש”ח. לאירוע הפתיחה שהתקיים במוצ”ש האחרון הגיעו לכבד את הבעלים טלי מולנר משנה לראש העיר וחברת מועצת העיר   ארי ושירה בוקששתר הוריו של השף צחי בוקששתר הנושא בתואר יקיר העיר נתניה, מנכ”ל הקניון מר ניצן אריאל ועוד קולגות וקרניבורים מוכרים. בתמונה מימין: שף צחי בוקששתר, לימור דרזנר בעלים של דרזנר תקשורת ועדי נבו מנכל מלון דריסקו.

עמוס שפירא, יו”ר אלו”ט וענת גורן מנכ”לית אלו”ט ערכו סיור לגונן אוסישקין, מנכ”ל אל על וצוות מחטיבת משאבי אנוש בחברה בראשות יהודית גריסרו, סמנכ”ל משאבי אנוש באל על במעון אלו”טף בנתניה. חברת אל על ועמותת אלו”ט שותפות זה שנים ארוכות במיזם במסגרתו נאספים כספים בכל מטוסי אל על (“כסף קטן-גדול”), ומועברות כתרומה לאלו”ט. שותפות ייחודית זו מדגישה את האחריות של אל על לתרום למען הקהילה. במהלך הסיור, הצוות של אלו”ט נתן סקירה לצוות של אל על לגבי הפעילות של 11 מעונות היום השיקומיים של העמותה, האלו”טפים ומאות הגנים שנותנים  מענה ללמעלה מ-1000 פעוטות וילדים המאובחנים על הרצף האוטיסטי. לאחר מכן הצוות של אל על סייר במעון, והתרשם משיטות הטיפול החדשניות והעבודה עם הפעוטות, ומהמבנה שנותן מענה לצרכיהם של הילדים ובני משפחותיהם. לקראת סיום הסיור והמפגש המרגש עמוס שפירא יו”ר אלו”ט וענת גורן מנכ”לית אלו”ט, העניקו לגונן אוסישקין, מנכ”ל אל על תמונה מיוחדת פרי יצירתם של ילדי אלו”ט. בתמונה מימין: ענת גורן מנכ”לית אלו”ט, גונן אוסישקין מנכ”ל אל על ועמוס שפירא יו”ר אלו”ט.

‘דוגו אמנים’ קיימו השבוע פרימיירה חגיגית למופע הסטנדאפ החדש של עומר בורשטיין. האירוע התקיים באסקייפ סיטי, בבעלותו של ליאור סושרד והגיעו אליו אנשי תקשורת ותעשיה, ביניהם שי בורוש מנכ”ל פארמה גורי יבואנית רסקיו, ענת סלומון, מוטי בן בכר וקובי אמזלג, הבעלים של משרד הפרסום We סוכן האמנים אבנר דוגו, אודטה, הבמאי והתסריטאי יהונתן סגל, השחקן יוגב יפת, הסטנדאפיסט אלון נהרי ועוד.

חלי ממן מייסדת קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא, אירחה השבוע משלחת של מובילים מהרשתות החברתיות במשרדה שבחיפה, במטרה להציג את החידושים והפיתוחים הדיגיטליים לשנת 2019. האורחים נהנו מסדנאות אוכל שונות, בהם למדו להכין ארוחת צהרים טעימה ומזינה בעשר דקות בלבד, עד להכנת עוגה גבוהה ללא סוכר. חלי ממן שיתפה את הנוכחים בסיפורה האישי שהחל בגיל 12, כילדה ממוצעת ש הגיעה למשקל של 100 ק”ג, כאשר המפנה והמודעות לתזונה הגיעו עם התובנה כי מדובר בהתמכרות לאכילה, וכי השינוי הנכסף ניתן להשגה באמצעות שינוי החשיבה, שינוי דפוסי ההתנהגות, והשתתפות בקבוצת תמיכה. התוצאות המיוחלות לא אחרו להגיע והיא הפחיתה ממשקלה 30 ק”ג ב-8 חודשים. במסגרת האירוע, הציגה ממן את בתה הבכורה לי ממן שהתגייסה לצוות המשרד והציגה את האפליקציה החדשה, שהינה פלטפורמת מובייל אשר מייצרת פרופיל ללקוח, אוספת אודותיו מידע רב, מעבדת את המידע, ומנבאת האם ומתי הוא עתיד לנטוש ומאיזו סיבה. הפלטפורמה זכתה במקום ה-3 בתחרות סטרטאפים ישראלית.

השבוע חגגה חברת סאני תקשורת סיומה של שנה והתחלה של שנת פעילות חדשה. יעקב לוקסנבורג (לוקסי) יו”ר ובעלים של סאני תקשורת והמנכ”ל משה פרי, הזמינו את כל עובדי החברה להופעה של אייל גולן ומשה פרץ, והפתיעו אותם לפני ההופעה בארוחת ערב חגיגית שהתקיימה בחדר הגביעים הסודי של מכבי תל-אביב בהיכל מנורה. יעקב לוקסנבורג, (לוקסי) הבעלים והיו”ר של סאני תקשורת, יבואני סמסונג לישראל, הגיע לאירוע מחויך בשל הדו”ח המצוין שיצא השבוע לבורסה, בו דיווחה סאני תקשורת על זינוק של 50% ברווח השנתי הצפוי. בתמונה מימין לשמאל: יעקב לוקסנבורג (לוקסי) יו”ר ובעלים סאני תקשורת,  מורן ניניו  מנהלת משאבי אנוש , ליאת ויסבורד ראובני מנהלת שיווק , עדי מזורי מנהלת רכש ומשה פרי מנכ”ל סאני תקשורת.

מיטב נשות החברה והאופנה החיפאית התכנסו בשבוע שעבר במלון דן כרמל בחיפה, לארוע ההתרמה השנתי של רוטרי סניף הוד הכרמל עם תצוגת אופנה מרהיבה של ההמעצב ירון מינקובסקי אשר הציג את קולקציית קיץ 2019 עם עשרים דוגמניות  מסוכנות אלינור שחר וסוכנות הדוגמנות יולי. מעצב השיער החיפאי ווילהם והמאפרות של מאק התגייסו גם הם בהתנדבות לארוע זה. בחלקו הראשון של הארוע הוצגה קולקציה של יבואנית האופנה שושי ורה. בתמונה מימין: שושי ורה, ירון מינקובסקי ונסיה מליק נשיאת רוטרי הוד הכרמל.

לרגל השקת אריזת Sharing של M&M בטעמים נבחרים, ערכו אולי סדן רז מנהלת שיווק מרס ישראל, ועמית ויסוצקי מנהל קטגוריית השוקולד, אירוע השקה ביס פלאנט ראשל”צ. ההשקה תלווה בשיתוף פעולה של המותג עם רשת בתי הקולנוע יס פלאנט, כחלק מערכי המותג אשר מעודד חוויות מהנות בעולם הקולנוע.

מעצב העל גיל ניוהאוס יוצא בשיתוף פעולה ייחודי עם מגדל היוקרה  קוזהינוף בראשית הממוקם בשכונת בבלי, ת”א. במהלך חד פעמי של יוקרה המשלב אקססוריז ונדל”ן, שיק ואלגנטיות, מציג ניוהאוס תכשיטים ואוצרות מעולם העיצוב המרהיב של בית גיל ניוהאוס במגדלי קוזהינוף. אירוע הפתיחה היוקרתי לאלפיון העליון שהתקיים השבוע, מהווה את יריית הפתיחה לשיתוף פעולה שיימשך כל השנה.

שנתיים אחרי שכבשו מדינה שלמה עם סדרה מצליחה בכיכובן, קמפיינים וחיקוי בארץ נהדרת,ואז החליטו “לפרוש” מתעשיית הבידור, התאומות נוי והדר קרקו חוזרות לקדמת הבמה. השתיים הצטלמו לקמפיין הראשון של מותג התכשיטים החדש EX-FACTORY, המציע למכירה תכשיטים מזהב ויהלומים אמיתיים, במחירים נגישים של 200-1200 ₪. במזג אוויר חורפי במיוחד, הצטלמו השתיים עם בגדי ים ובגדי גוף קטנטנים. בין פריים פריים התחממו עם תנורים וכוסות תה חם, סיפרו השתיים (20) על ההתרגשות הגדולה לקראת השירות הצבאי בעוד כשבועיים, על אף השינוי בתכניות שלהן. לפני כשנתיים דחו את הגיוס על מנת ללמוד ולהתגייס בעתודה כפרמדקיות, אך השתיים נתקלו בקשיים בירוקרטיים ולבסוף יתגייסו במסגרת “אומן”, בשאיפה שיתנו להן תפקיד שיאפשר להן להמשיך לעשות את מה שעושות היום. נוי גדולה מהדר ביום אבל הדר זו שתתגייס יום לפניה.

בשבוע שעבר בערב גאלה חגיגי להצגה ” מנחם מנדל בארץ ישראל” שהינה סאטירה מוזיקלית נוסטלגית המתרחשת בתל אביב של שנות ה -30, נפגשו ידידי תיאטרון יידישפיל, אנשי עסקים, שחקנים, עיתונאים ועוד. הערב התקיים בבית ציוני אמריקה בתל אביב. בין הנוכחים: ששי קשת המנהל האמנותי של התיאטרון עם אשתו יונה אליאן, מנכ”ל התיאטרון זליג רבינוביץ’, יו”ר הוועד המנהל גבי לסט יו”ר קבוצת האחזקות של יצחק תשובה, יפה ויגודסקי יו”ר אגודת הידידים של התיאטרון ויו”ר קרן מעגלים, אלכס לנדסברג מבעלי קבוצת סנו, קולט אביטל, השחקן דובי גל ועוד. בתמונה מימין לשמאל: זליג רבינוביץ’ מנכ”ל תיאטרון יידישפיל, ציפי פינס מנכ”לית ומנהלת אמנותית של תיאטרון בית ליסין, השחקנית יונה אליאן ובעלה ששי קשת המנהל האמנותי של תיאטרון יידישפיל.

בימים אלה עולה קמפיין גיבורי על למען גיבורים, במסגרתו גייסה דיסני ישראל את גיבורי העל של מארוול למען הילדים הגיבורים של עמותת Make a Wish, בכל רכישת תחפושת של גיבור-על של מארוול תתרום ‘שושי זוהר-תחפושות שאוהבים’ חלק מההכנסות למען הגשמת משאלות לילדי העמותה, החולים במחלות מסכנות חיים. לצילום הקמפיין נפגשו מנכ”לית דיסני ישראל תמי לנדסמן ומנכ”לית עמותת Make a Wish דניס בר אהרון עם שמוליק זוהר מנכ”ל תחפושות “שושי זוהר”. שם גם פגשו את ילדי המשאלות יפית, קורן וליאם הקטנים שהתחפשו לגיבורי-על של מארוול והצטלמו נרגשים לצד סלבס שהגיעו גם לתמוך בקמפיין הקורא לכולם להיות גיבורי על עבור הילדים הגיבורים. בין הסלבס שעטו את מדי הגיבורים: אנה זק, שי מיקה, תום באום, מור סילבר, אנג’ל ברנס, סימור דניאל, דביר בנדק, ליאור חלפון, מייקל לואיס ועוד. בתמונה מימין: שמוליק זוהר מנכ”ל שושי זוהר, תמי לנדסמן מנכ”לית דיסני ודניס בר אהרון מנכ”לית העמותה.

השבוע התקיים בסניף מזרחי טפחות בכיכר המדינה אירוע נוסף בסדרת “נפגשים”. הפעם הגיעה לסניף הסופרת שרה אנג’ל אשר סיפרה ברגש את סיפור חייה כאשת פושע, החיים בכלא, תקופת השיקום וחייה כסופרת, וכיצד עלתה מהמקום הנמוך ביותר להצלחה ואושר. בתמונה מימין: חני אטיאס מנהלת לקוחות עסקיים בבנק ושרה אנג’ל.

אושיק שריג מנכ”ל ובעלים של חברת שריג, היבואנית לישראל של המותג לעיצוב השיער רמינגטון, קפץ לסט הצילומים של הפקת התסרוקות שקיים המותג, כדי להכיר מקרוב את הקאסט. שלושת הדוגמניות שנבחרו להוביל את הפקת הצילומים, חולקות מכנה משותף בולט: שלושתן בוגרות תוכנית הריאליטי הנצפית ביותר במדינה: שי מיקה, קסניה טרנטול והמודחת הטריה רומי נסט, שעוד לא הספיקה לפרוק את המזוודה וכבר התייצבה כמו דוגמנית וותיקה ומנוסה לסט הצילומים הראשון שלה, מאז עזבה במוצ”ש את נווה אילן.

דיירי מעון “נווה אדיר” של בית אקשטיין מקבוצת דנאל, המהווה בית לאנשים בוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית קלה עד קשה ועמוקה, וממומן ומפוקח על ידי משרד הרווחה, צפו בהצגה “מיקה שלי” בתיאטרון הלאומי הבימה, ונפגשו לפני הפתיחה עם הכוכבים עמית פרקש, יעקב כהן ומיקי קם. דבורה סופר, מנהלת מעון “נווה אדיר”: “חווינו חוויה מוזיקלית מרגשת, ושמחנו במיוחד להיפגש עם השחקנים המעולים של מיקה שלי”.

המרכז לבריאות הנפש אברבנאל, עמותת תפס”ן והסתדרות הפסיכולוגים בישראל קיימו אירוע ייחודי בקולנוע “לב תל אביב”: יום עיון וקולנוע, שהכנסותיו הוקדשו לרווחת המטופלים במרכז הרפואי אברבאנל ולעמותת תפס”ן. עשרות אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש, תורמים ואורחים אחרים צפו בסרט הקולנוע ההונגרי “על גוף ונפש”, ולאחריו השתתפו ביום עיון שנושא את הכותרת “בשר הנפש – גוף, אמנות, פסיכואנליזה”. נשאו דברים: פרופ’ יובל מלמד, מנהל המרכז לבריאות הנפש אברבנאל, יורם שליאר יו”ר הסתדרות הפסיכולוגים בישראל, ד”ר ירון גילת פסיכיאטר ומנהל מרפאת המבוגרים באברבנאל,  זיו רובינשטיין, חבר תפס”ן (תחנה פסיכואנליטית לנוער), יורם שליאר יו”ר הסתדרות הפסיכולוגים בישראל, פרופ’ יובל מלמד מנהל המרכז לבריאות הנפש באברבנאל, פרופ’ שירלי שרון-זיסר פסיכואנליטיקאית וחברת סגל אקדמי בכיר באוניברסיטת ת”א. בתמונה מימין: פרופ’ יובל מלמד, ד”ר יערון גילת, רועי כהן וזיו רובינשטיין.

מסביב לשולחן בליל חורף התכנסו ‘האבירים’ באולם התצוגה של כלי אור, לחגוג בחשאי יום הולדת לילידי החורף: ניצן הורוביץ, רוית קשטן, מיכל קסל, רות ארד וגיל מיכאל, לצד זיקוקים, כיבוד גורמה הום-מייד וגוף תאורה להרכבה עצמית, הוחלפו בין החברים מיקי כתר, שרה גרינשטיין, דורית סלע, שלומי לוין, אמיר פלג, שריתה פלד, רון פלד, דורית וינברן, פנינה אמור, ג’פרי צביבל, צאלה סופר, וחנהל’ה אטינגר. בשורת הפאנצ’ הגדיל לעשות אלדד מיטלמן שהביא בקבוק ויסקי יוקרתי וממוספר’ שהתברר לאחר המזיגה שהוא תה צמחים נטול אלכוהול שהשאיר את כולם שמחים וצלולים.

רגע אחרי שהתבשרה על התפקיד הראשי בסדרה הישראלית המצליחה בעולם פאודה, הדוגמנית המצליחה ריף נאמן לא עוצרת וקיבלה קמפיין נחשק של רשת האופנה תמנון. על הקמפיין תקבל ריף 300,000 ₪

כמידי שנה עורך חבר הנאמנים של עמותת “גדולים מהחיים” את ערב הגאלה השנתי למען ילדים חולי סרטן. ההכנסות מהערב הן לטובת קרן הבריאות למימון תרופות, ציוד רפואי וטיפולים שמחוץ לסל הבריאות, עבור ילדים חולי סרטן. בערב הגאלה שיתקיים ב-10.2, יום א’ בשעה 19:30בהיכל התרבות בתל אביב, יופיעו שירי מימון, שמעון בוסקילה, רמי קלינשטיין, ארקדי דוכין.  ציפי שביט תשיר עם כמה מילדי העמותה מחרוזת שירים של יגאל בשן ז”ל. האירוע יופק ע”י “ברדוגו החברה להפקת אירועים”, על בימוי המופע מנצחת תמי טיש ועל הניהול המוסיקלי אחראי ערן מיטלמן. לערב הגאלה מוזמנים אנשי עסקים, אישי ציבור, מובילי דעת קהל, עובדי חברות ועוד.

לינדה מזרחי, הבעלים של הוצאת הספרים הרומנטיים המצליחה “אדל -יהלומים”, קיימה השבוע אירוע השקה חגיגי לשני ספרים חדשים של ההוצאה: ספרה השישי “לחיות את הרגע” והדואט “רבות הדרכים”, שהוא ספרה העשירי של הסופרת שרון צוהר. האירוע התקיים בסניף צומת ספרים בתל אביב, והגיעו אליו עשרות נשים נלהבות חובבות הז’אנר, שהתרגשו לפגוש מקרוב את שתי הסופרות, ולהיות ראשונות לקנות את הספרים החדשים. כל ספריה הקודמים של לינדה מזרחי כיכבו ברשימות רבי המכר במקומות הראשונים וזכו להצלחה מסחררת בקרב הקוראות.

ועידת Innonation להשקעות וחדשנות הינה הועידה הגדולה והמצליחה ביותר בסין בארבע שנים האחרונות, והפעם ולראשונה חברת תלמה נסיעות ותיירות תיכנס כשותפה פעילה לצד GROUP INFINITY, במטרה לייצר ערך תיירותי ותרבותי נוסף שיכלול סיורים, הדרכות ומסלולים במוקדים אטרקטיביים וייחודים בתרבות הסינית. מכיון שידוע ש”לא ניתן לעשות עסקים בסין ללא הכרת התרבות הסינית”, החברה תתכנן הדרכות, סיורים מודרכים ומסלולים למוקדים עיקריים שמסמלים את התרבות הסינית, יחד עם מפגשים עם דמויות מרתקות והאוכלוסייה המקומית. החברות שישתתפו בוועידה, יוכלו ליהנות משבוע ייחודי אשר יורכב הן מפגישות עסקיות, היכרות עם משקיעים, אנשי ממשל ובכירים בתעשייה, והן מחוויה תרבותית-קולינרית מעשירה וכלים מעשיים להבנת הדרך בה הסינים עושים עסקים, שכן השוק הסיני נחשב כיום לשוק הגדול והמתפתח ביותר בעולם.

לכבוד הפתיחה המחודשת של סניף רב בריח בירושלים, קיימה החברה אירוע חגיגי שאליו הגיעו עשרות אדריכלים מובילים ביניהם: ארז חייט, סיגל זבורוף , אפרת וייט, גלית ששון , טלי בדר, יוסי דיין, טלילה ועקנין, אהרון ללום, תמי אביטל, דורית שני ועוד. במהלך האירוע נהנו האורחים מארוחת בוקר מפנקת, צילומי פורטרט מקצועיים והרצאה מרתקת מפי תמר גוז’נסקי בנושא המדריך המקוצר לאינסטגרם ולסטורי, ומה שביניהם. לאירוע הגיעה גם מאיה דונרשטיין- יתיר, סמנכ”לית השיווק. בתמונה: צביקה פינטו בעלים ומנהל סניף רב בריח ירושלים, ארז חייט, דורון אהרון בעלים ומנהל סניף רב בריח ירושלים

חברת “דיקסון” המתמחה בפתרונות פרזול מתקדמים, לוקחת צעד אחד קדימה את שיתוף הפעולה עם הנגרים המובילים בתחומם, ומעמידה אותם בחזית עם התוכנית האינטרנטית החדשה “מדברים בידיים”. הנגר קאי צור אשר בבעלותו סטודיו הסדנא ביפו, המתמחה בעבודתו בחומרים שונים המשתלבים יחדיו, השתתף ביום הצילומים של תוכנית האינטרנט “מדברים בידיים” המוכיח את חשיבות הקשר בין הנגר ללקוח. במהלך יום הצילומים נפגש קאי צור עם גיא תמיר משנה למנכ”ל קבוצת ריינוס, בעלת מותג דיקסון.

מעצב השיער ערן וויצמן מנס ציונה, ואמנית האיפור שלי לאון מראשון לציון, התייצבו לבוקר חשיפת מראות שיער, תסרוקות ואיפור ערב וכלות לקראת אירועי קיץ 2019. האירוע, בחסותה של חברת סרינה קיי, התקיים במלון קראון פלאזה, תל אביב והשתתפו בו גם ניסו אשכנזי ויקיר מלול. במהלך האירוע הציג וייצמן את ה”טרדנים” החדשים בתחום תסרוקות ערב וכלות, אשר יככבו בקיץ הקרוב, ושלי התאימה לכל סגנון תסרוקת את האיפור. בתמונה: מעצב השיער ערן וייצמן, אמנית האיפור שלי לאון והדוגמניות עמית גליק ונויה אורלי.

עמרי כהן מנכ”ל רשת בתי הדיור המוגן “משען” ואלישה יעקובי, מייסדת עמותת “שם ונר”, נפגשו בשבוע שעבר על מנת לציין את יום השואה הבינלאומי. השניים הדליקו נרות זיכרון של עמותת שם ונר, כל נר הינו אישי לזכר נספה ומספר את סיפורו האישי. עמותת שם ונר פועלת ​להנצחת זיכרון השואה לדורות הבאים ולמטרה זו מקדמת מסורת של הדלקת נר זיכרון אישי לזכר נספים. על מנת לשמר זיכרון זה, העמותה בחרה להנציח את שמות הנספים על גבי נרות נשמה, כל אחד בנפרד, כאשר על בית הנר, ישנה מדבקה עם פרטי הנספה וכן קוד שניתן לסרוק על מנת להכיר את סיפורו מקרוב. קיום מסורת של הדלקת נר זיכרון אישי במסגרת משפחתית וביתית בכל ערב יום השואה, יוכל להבטיח שסיפוריהם ימשיכו להישמע  וזיכרונם ישמר גם בשנים הבאות.

השבוע  ערכה שוורצקופף  פרופשיונל ללקוחותיה באקדמיה בנתניה, השקה מחודשת של BC. הלקוחות נהנו מארוחת בוקר מפנקת, קירות צילום מעוצבים, יין ועוד הפתעות. שחר מלכה שגריר שוורצקופף פרופשיונל, פתח את האירוע בסדנת מכירות קצרה, ולאחר מכן דבי פסח מנהלת השיווק וההדרכה של החברה, העבירה מצגת שיווקית שחיברה את התוכן של סדנת המכירות לתוכן השיווקי של ההשקה.

תגובות

להשאיר תגובה