הטריבונה – רכילות עסקית

רגע לפני הבחירות לכנסת, הגיעו יאיר לפיד ממפלגת כחול לבן וראשת העיר נתניה מרים פיירברג לקפה ביגה במתחם סוהו נתניה, לפגישת פסגה ולעדכונים שוטפים על מהלכי הבחירות הסוערות במיוחד, שיתקיימו בחודש ספטמבר.

הזמרת ג’ניפר לופז ובן זוגה עמנואל אלכסנדר רודריגז שהו בישראל בסוויטה המלכותית של מלון דן תל אביב במשך 5 ימים, עד לרגל הופעתה הראשונה בארץ, ובאותה סויטה שאירחה כמה ימים קודם לכן את הזמר ג’ון בון ג’ובי שהתארח בדן תל אביב בפעם השנייה ברציפות. הפמלייה של ג’ניפר לופז לקחה כ-60 חדרים במלון דן תל אביב. טרם הגעתה למלון, ג’ניפר לופז העבירה מספר דרישות למלון דן תל אביב: היא ביקשה שבסוויטה יהיו מגוון של פרחים מזנים שונים, אספקה שוטפת של פירות ומקרר גדול שבו תוכל לאכסן מזון מיוחד שהיא מביאה איתה. בשבת בבוקר, רגע לפני שלופז עזבה את המלון, היא פגשה בלובי את רמה אורם מנכ”לית דן ת”א והודתה לה על השהות הנעימה במלון. בתמונה: ג’ניפר לופז עם רמה אורם, מנכ”לית מלון דן תל אביב

הערב תעלה סדרת ריאליטי ראשונה מסוגה באינסטגרם שיככבו בה 4 משפיעניות מובילות: אנג’ל ברנס, רומי אברג’יל, אור יעקב וליזה ביך, אשר נבחרו ע”י מותג האיפור הבינלאומי מייבלין ניו-יורק, להשתתף בפרויקט תוכן ראשון מסוגו בישראל.

בשבוע שעבר התקיימה בסניף גן העיר של מזרחי-טפחות הרצאה נוספת מסדרת “נפגשים סיקסטיז”, המיועדת לגיל השלישי. הערב נפתח בהרצאה בנקאית קצרה על יעוץ פנסיוני לגיל השלישי שהעביר ישי דבי, מנהל מחלקת ייעוץ פנסיוני במזרחי-טפחותההרצאה התקיימה כחלק מפעילות ייחודית שמקיים השנה הבנק “נפגשים ומעצבים”, שבה בנוסף להרצאות בעולם עיצוב הבית, חברי מועדון הלקוחות של הבנק נהנים מהטבות ייחודיות ברשת GOLF & CO.

בכירי קבוצת הודיס ביניהם: ניצן ישראלי מנכ”ל  קבוצת הודיס ונציג השותפים,  וגיא פאוזנר מנכ”ל אורבניקה, הגיעו בחמישי האחרון לפתיחת סניף הדגל של רשת URBANICA (אורבניקה) במתחם הקניות חוצות המפרץ אאוטלט, הנמצא בבעלות קניוני עופר ואשטרום נכסים.

כוכבת הילדים והזמרת רינת גבאי הגיעה בסוף השבוע האחרון לאילת להופעה יחד עם יובל המבולבל, לכבוד החופש הגדול. גבאי הביאה איתה את חברתה הטובה מאיה, ויחד השתיים התפנקו בחופשה במלון הרודס. את היום הראשון נצלו החברות גבאי ומאיה לסיבוב שופינג בסניף אמפוריום (EMPORIUM) בטיילת מלון הרודס.ל אחר סיבוב השופינג נשארה גבאי, יחד עם חברתה מאיה, לפטפוטים ולקפה עם אריאלה זינו, זכיינית חנות אמפוריום באילת.

רכבי שטח של מועדון הלקוחות לנדרובר יצאו עם בוקר לאזור נחל התנינים במטרה לעשות יום כייף לכ-100 בני משפחות של ילדים חולים בסרטן, הנמצאים בקייטנה של עמותת “עזר מציון”. סיון שראל מנהלת מותג לנדרובר, התייצבה יחד עם חברי המועדון בשעה 09:00 באזור תחנת הכוח “אורות רבין”, שם הצטרפו לעוד למעלה מ-100 ג’יפאים, מתנדבים גם הם.

כחלק מפעילות נבחרת הרובוטיקה בבי”ס תיכונט בת”א, קבוצה של 7 תלמידים ומנטור מהנבחרת, נסעו לסין לייצג את ישראל בתחרות בינלאומית, לצד קבוצות סיניות וקבוצות בינלאומיות נוספות. לפני ימי התחרות הקשים, כל קבוצה בינלאומית הצטרפה לקבוצה סינית חדשה, ועזרה לה לבנות את הרובוט לקראת התחרות. במשך 3 ימים עבדה הקבוצה מישראל בהנחיית קבוצה מסוג׳או בסין, ועזרה לחברי הצוות בכל התחומים. למרות קשיי השפה והתקשורת הצליחו הקבוצות לתקשר ולהעביר ידע רב לקבוצה הסינית. לאחר 3 ימי סדנאות, 72 קבוצות בינלאומיות התחרו ביחד בשלבי המוקדמות. בסוף הדיחו הישראלים את הקבוצות מכל העולם ולקחו את הנצחון. עכשיו הם עומלים על פירוק הרובוט על מנת להחזירו לישראל, ומצפים לעונת הבנייה הבאה המתחילה בינואר.

טל מוסרי כוכב הילדים, נצפה מרחף בכדור פורח בליבה של תל אביב, יחד עם ילדים שזכו בהגרלה שערך האגף לחינוך ושליחות של ניידות חב”ד. הזוכים המאושרים חלקו את החוויה עם מוסרי, שזכה לתעודת הוקרה מידי נציגי הארגון, בגין שיתוף פעולה וקידום ערכי חב”ד בקהילה

במסגרת פעילות בנק מרכנתיל למען הקהילה, חילקה בימים אלה הנהלת הבנק 50 מחשבים לילדים באזור פתח-תקוה במסגרת פרויקט “מחשב לכל ילד”. במהלך השנים תרם בנק מרכנתיל לפרויקט זה למעלה מ-1,500 מחשבים. שוקי בורשטיין מנכ”ל בנק מרכנתיל מציין, שהוא רואה בפרויקט זה חשיבות ראשונה במעלה לקידום החינוך וההשכלה, והענקת אמצעי משמעותי וחיוני לקידום ילדים, ובכך לעזור לגשר על פערים דיגיטליים ולקדם את החינוך וההשכלה. בטקס חלוקת המחשבים בפ”ת השתתפו רון כץ סגן ראש העיר, פרופ’ אריה סקופ יו”ר ”מחשב לכל ילד” ושירי אלתר נציגת סניף בנק מרכנתיל בפ”ת. בצילום: שוקי בורשטיין ופרופ’ אריה סקופ.

ענקית הקמעונאות היפנית DAISO JAPAN, בעלת למעלה מ-5000 חנויות ב-33 שווקים ברחבי העולם, פתחה השבוע את החנות הרביעית של הרשת בקניון עזריאלי בירושלים, בנוכחות עשרות מוזמנים ובהם מנכ”לים, אנשי עסקים, עיתונאים ומשפיעני רשת שהגיעו לאירוע הפתיחה. גם רבים מתושבי העיר הגיעו לאירוע, וחיכו לפתיחת השערים לקהל הרחב, לאחר שחולקו 100 כרטיסי קנייה לראשונים להיכנס לסניף החדש. את טקס גזירת הסרט החגיגי ערך עוזי בניטה מנכ”ל מאץ’ פמילי זכיינית Daiso Japan בישראל, לצד ליאור מסיקה סמנכ”ל עזריאלי ירושלים, רוקסן חורש ועותניאל בן שמעון מנהל החנות. עוזי בניטה ציין כי עד סוף השנה האזרחית צפויות להיפתח חנויות נוספות של הרשת בערים מרכזיות ובהן תל אביב, חיפה, באר שבע ובת ים. החנות החדשה מצטרפת לחנויות הקיימות באשדוד, רעננה וראשון לציון שנפתחו בישראל בקיץ 2018, ומגוון המוצרים בהם במחיר אחיד וקבוע של 10 ₪. בתמונה: רוקסן חורש, עוזי בניטה מנכ”ל מאץ’ פמילי יבואנית Daiso Japan בישראל ואנדרו חורש.

חב’ “בריקסטון” המתמחה בהקמת ותפעול מתחמי כספות מאובטחים, גייסה עד כה 1.5 מיליון ₪ – 50% מהנפקת מניות לציבור באמצעות Fundit של Headstart ופועלים איי.בי.איי לגיוס המונים של 3 מיליון ₪ , להקמת מתחם כספות בירושלים. מתחם הכספות בירושלים יכלול כ- 4000 תאי כספות וכשיופעל, יפיק רווח של 6 מיליון ₪ מדי שנה. חב’ “בריקסטון” הינה בבעלות עו”ד דביר אינדיג (בתמונה), והחברה מתכוונת להקים במהלך 10 השנים הקרובות כ-10 מתחמי כספות פרטיים בכל רחבי הארץ, כפתרון לסגירת מתחמי הכספות של הבנקים.

מיכל יודלמן או’דוויר עיתונאית פוליטית לשעבר בג’רוזלם פוסט במשך למעלה מ- 20 שנה, השיקה את “מישהו שהכרתי פעם” ב’תולעת ספרים’ בתל אביב. זהו ספר הביכורים שלה שהוא למעשה אוסף של 14 סיפורים קצרים, המשלבים אלמנטים ביוגרפיים ממסע חייה. מיכל, שכתבה בעיקר באנגלית לאורך כל הקריירה שלה, ואף פרסמה סיפורים קצרים באנגלית באנתולוגיות שונות בארץ ובחו”ל אזרה אומץ, ופרסמה לראשונה אוסף סיפורים קצרים בעברית, על אף שהעברית היא שפת האם שלה.באו לברך חברים עיתונאים ועורכים, שליוו אותה במערכות ‘ג’רוזלם פוסט’ ו’הארץ’, בהם עבדה לאורך השנים. בתמונה: מיכל יודלמן אודווייר ואורלי לוי בהשקת הספר.

בועז תמיר, מנכ”ל חברת ‘בילי האוס’, חברת בת של קבוצת פוקס, המפעילה את רשת בילבונג בישראל וליאור ישראלי מנהל השיווק, קיימו השבוע בדיזנגוף סנטר פתיחה חגיגית של חנות הדגל של מותגי אופנת הגלישה Quiksilver ו- Roxy. בין המוזמנים נצפו עופר שכטר, אינה בקלמן, שרי גבעתי, דנה קולובסקי ועוד, שנהנו מהופעה של להקת ‘מלבי טרופיקל’. חנות הדגל מעוצבת בקונספט העולמי והושקעו בה כ- 2 מיליון ₪. מימין לשמאל: בועז תמיר רעות ווינר שרי גבעתי ליאור ישראלי צילום עמית מוזר.

בתחילת באוגוסט 1999 החלה יונייטד איירליינס לטוס לישראל לראשונה, עם קו ישיר בין נתב”ג לניוארק. לציון שנת ה-20 הופתעו השבוע נוסעי הטיסה לניו יורק, עם קבלת פנים ססגונית בשער העליה למטוס. זיו ראסל מנהל יונייטד בשדה התעופה, המנהלת המסחרית יעל ברזילי וקברניטי הטיסה, קיבלו את פני הנוסעים וחילקו עוגת יום הולדת וקאפקייקס אמריקאיים. מאז החלה לטוס לישראל יונייטד השיקה קווים משגשגים לסן פרנסיסקו ולאחרונה גם לוושינגטון די.סי. בתמונה: צוות יונייטד עם יעל ברזילי וזיו ראסל.

15 חניכים ו-20 מדריכים מבית הגלגלים מהרצליה ביקרו במרכז הפיתוח והמחקר של מיקרוסופט בישראל, ביום הראשון של מחנה הקיץ אליו יצאו במסגרת פעילותם בעמותה. הביקור של הקבוצה החל במפגש עם מהנדסים במרכז הפיתוח, וחברי הקבוצה זכו להצצה למעבדת החדשנות של מיקרוסופט (הגארז’), שם התנסו בהולולנס (משקפי מציאות הרבודה של מיקרוסופט). הרגע המרגש של הסיור היה כשהחניכים נפגשו עם אודל קדוש, מהנדסת תוכנה במיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח אשר מתניידת בכיסא גלגלים כתוצאה מניוון שרירים ושמעו את סיפורה האישי.

נאוה בויום נטורופתית בכירה, בעליה של חברת “נאוה בריאות”, חזרה לאחרונה מכנס METDETOX בברלין, שעסק בחדשות העולמיות האחרונות בנושא הטוקסיקולוגיה הסביבתית. בכנס נוכחו 100 רופאים ופרופסורים מכל העולם, המתמחים בנושא זה. נאוה בויום המתמחה בחיבור בין מדע לנטורופתיה, דיברה בכנס על המאמר האחרון שפרסמה בנידון, יחד עם המעבדה הגרמניתMICROTRACE שאותה היא מייצגת בארץ, העוסקת בבדיקות של טוקסולוגיה סביבתית. בתמונה מימין: נאוה בויום, ד”ר סווארן גיי אס פלורה, מנהל המכון הלאומי לרוקחות בעיר לוקנאו ליד דלהי, וד”ר אלינור בוש מנהלת המחקר של המעבדה הגרמנית MICROTRACE.

ערן סילניקוב מנהל מותג מייקל קורס בישראל, יאנה שולמן מנהלת שיווק מייקל קורס, ומעיין קרת מנהלת יחסי ציבור של קבוצת אל שרד, השיקו השבוע את קולקציית הסתיו של מייקל קורס העולמית, בחנות הדגל בקניון רמת אביב. בתמונה: בלה חדיד המפורסמת, שהינה הפרזנטורית העולמית של המותג.

ד”ר שרון אילון מנהלת מרפאת האסתטיקה במרכז הרפואי “גליל מערבי” בנהריה, התחדשה בימים אלו במרפאת אסתטיקה חדשה ומתקדמת במוריה סנטר במודיעין. בקליניקה החדשה מוצעים מגוון רחב של טיפולים חדשניים, לשיפור מראה הפנים והצוואר ללא ניתוח. ד”ר אילון השתתפה השבוע בהדרכה בחברת א.מ.י טכנולוגיות, יבואנית מכשירים רפואיים, להדרכה על מכשיר ה- XEO, הלייזר המתקדם ביותר בעולם, המאפשר התאמה אישית לטיפול במגוון בעיות אסתטיות נפוצות כגון נימים, פיגמנטציה ושיפור מרקם העור. מימין לשמאל: רותם אהרוני מנהלת מוצר טכנולוגיות מתקדמות של א.מ.י טכנולוגיות, ד”ר שרון אילון, בני שפירא סמנכ”ל אמי טכנולוגיות והמדריך העולמי של חברת CUTERA, ד”ר סאצ’ מוהאן.

בכנס שנערך ע”י ”החברה להגנת הטבע” בשיתוף המועצה המקומית ”עמק חפר”, בנושא גגות סולאריים במסגרת קמפיין הסברה על היתרונות להתקנת מערכות סולאריות על גגות, ציין ניר פלג מנכ”ל חב’ ”אנרפוינט”, כי במחצית ה-1 של שנת 2019 היה גידול של עשרות אחוזים בהתקנת מערכות אנרגיה סולארית על גגות בתים פרטיים, ובמגזר הערבי-ישראלי היה גידול של כ 11% בגידול בהתקנות על גגות פרטיים”. בצילום מימין: אלעד שדה מנהל שיווק אנרפוינט, עמי ברנר סמנכ”ל מכירות אנרפוינט, דוקטור גלית שאול ראשת המועצה, ניר פלג מנכ”ל אנרפוינט, ג’רמי בן-שלום רכז אנרגיה ותשתיות החברה להגנת הטבע ועו”ד חיזקי סיבק סגן ראשת המועצה וממלא מקום.

סולתם מתרחבת והשיקה השבוע את הסניף ה-33 שלה בפתח תקווה בקניון הגדול, עם מגוון רחב של מוצרים איכותיים וחדשניים למטבח הביתי והמקצועי. החנות החדשה שנבנתה בהשקעה של כחצי מיליון ₪, מתפרסת על כ-80 מ”ר, והיא חלק מהתפתחותה של סולתם בשנה האחרונה, שבאה לידי ביטוי גם בהרחבת מגוון המוצרים, ובהשקעה של מיליוני שקלים בפיתוח ובייבוא מערכות סירים, מהמתקדמות והחדשניות בעולם.

קבוצת “סיטי טיים ישראל” ממשיכה להתרחב ומוסיפה את רשת האופנה האביזרים וההלבשה הפורטוגלי – בינלאומי האורבני המצליח לנשים PARFOIS, לנבחרת המותגים אותם משווקת ומפעילה הקבוצה בישראל. החנות הראשונה של PARFOIS שתפתח בקניון עזריאלי תל אביב, תשתרע על שטח ש כ-100 מ”ר בקומה הראשונה, ותעוצב בקונספט הבינלאומי של המותג המציע חוויית קנייה ייחודית. המותג יציע תיקים, ארנקים, שעונים, נעליים, בגדים, תכשיטים, כובעים ואביזרי שיער, צעיפים, משקפי שמש ופריטי אופנה נבחרים. בכל שבועיים תגיע לארץ ותיכנס לחנות קולקציה חדשה, בהתאם למגמות והטרנדים ובמקביל לכניסת הקולקציות לחנויות המותג ברחבי העולם. סיטי טיים צופה כי מכירות הסניף הראשון בישראל יעמדו על כ-3 מיליון שקל בשנה, ובמהלך השנה הקרובה צפויים להיפתח 3 סניפים נוספים בפריסה ארצית. הרשת מציעה אביזרים ופריטי אופנה בדגש על מוצרים נגישים במחיריVALUE FOR MONEY , לפיכך יימכרו המוצרים בישראל בטווח מחירים רחב החל מ-20 ₪. למותג מעל 900 חנויות ביותר מ-65 מדינות ברחבי העולם, כאשר בכל שנה נפתחות למעלה מ-100 חנויות.

בשבוע שעבר התכנסו למעלה מ-150 אורחים, סמנכ”לי שיווק ומשאבי אנוש מחברות היי-טק ועובדי קבוצת “אנשים ומחשבים” בבית ציוני אמריקה בתל-אביב, להרצאת מוטיבציה של פלי הנמר, יזם ומנהיג הקבוצה. “המשימה הקשה בחיים: לשלב את מה שאני עושה עם מה שאני אוהב”, אמר פלי לקהל, והוסיף “אני מאמנטור – שילוב המילים מאמן ומנטור, בודק מה מתאים למאומן ומדריך אותו כיצד להגיע ליעד”. מלבד זריקת המוטיבציה, זכו אורחי האירוע ועובדי הקבוצה, לקבל גם את “נמרולוגיה”, ספרו החדש של פלי הנמר, המציג את “דרך הנמר” להצלחה והנאה בחיים ובעסקים.

לפני שבוע התקיימה הקרנת הבכורה בישראל לסרט החדש מבית היוצר של מהיר ועצבני – “הובס ושואו”. סטיבן צ’סמן (Steven Chasman) המפיק בפועל של הסרט הגיע עם משפחתו לביקור בארץ, ובחר בסיורו בצפון בין היתר לבקר במפעל הבוטיק ובסדנת שוקולד במרכז המבקרים “דה קרינה” בעין זיוון. בתמונה: סטיבן צ’סמן עם קרינה צ’פלינסקי, שוקולטיירית דה קרינה.

מותג בגדי הים פלפל נכנס לראשונה לקטגוריית האופנה לכלות, ומשיק קולקציית קפסולה של בגדי ים לבנים לכלות, המציעה בגדי ים לבנים מעוצבים לכלות בגזרות סקסיות וטרנדיות, לצד בגד ים במראה רומנטי ורך, לחגיגה מושלמת של מסיבת הרווקות, מסיבת בריכה אחרי החופה וחגיגת ירח דבש רומנטית מלאת סטייל, והיא מתווספת לקולקציות בגדי הים של המותג הוותיק.

בשבוע שעבר התקיים אירוע השקת הסניף ה-20, של רשת משקאות הבריאות B-FRESH, בקניון איילון, ברמת-גן. הגיעה לברך את בעלי הרשת ניב כהן וליעד אלמוג, מנכ”לית קניון איילון רינה טל. במהלך האירוע הושק התפריט החדש, הכולל 3 קטגוריות חדשות: קטגוריית ה- B-BOWL, קטגוריית ה –B-YOGURT, וה- B-FREEZE – מהדורת קיץ מיוחדת. בתמונה מימין: ליעד אלמוג, מנכ”לית קניון אילון רינה טל וניב כהן.

הזמרת והשחקנית עדי כהן (כוכב נולד 2) משחקת בימים אלה ב”פלאשדנס” ובמחזמר “סוליקא” של תאטרון באר שבע, הגיעה השבוע עם הבנות שלה למתחם השלג החדש בהיכל הקרח ice peaks בחולון להחלקה על הקרח, התלהבו מהספורט הכייפי והקריר, התעניינו בסדנאות ההחלקה בנות 5 מפגשים המתקיימות במקום, והבטיחו לחזור לסדנאות.

מוטי רייף נשיא אגודת הידידות של ‘רוח נשית’, עמותה הדואגת לעצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות, ובן זוגו סימור לוזון, התנדבו בסופ״ש האחרון ב״טרנדה״ – יריד בגדי מעצבות ומעצבים לגיוס משאבים עבור פעילות ‘רוח נשית’.

תגובות

להשאיר תגובה