זה סופי – כל בית בישראל זקוק למערכת מיגון !

בישראל 2018 נפתחים בכל שנה כ-27 אלף תיקים על פריצה לבית. תמונת מצב עגומה זו בצירוף העובדה כי במרבית שעות היום איננו מצויים כלל בביתנו, מובילה אותנו לחיפוש אחר חברות אבטחה אמינות שניתן להפקיד בידיהם את היקר לנו מכל- את הבית שלנו!

בני דנינו, מנכ”ל   חברת GIT SERVICES, מרצה ומומחה למערכות אבטחה ומידע, מסביר כי  בכל שנה הצורך במיגון ביתי עולה ובהתאמה הטכנולוגיות בתחום מתפתחות, בכדי לתת מענה ולהתאים את מערכות הבקרה והמידע לצורכי השוק .”כאמור, בפריצה לבית לא לוקחים סיכונים מיותרים” מסביר בני  “הגנב הטיפוסי מתמקד בבית הנוח ביותר לפריצה. ככל שיהיו לו יותר מכשולים בדרך אל מגירת התכשיטים שלכם, כך יש סיכוי גדול יותר שהוא יעזוב את הבית שלכם במנוחה.”

אז מה בעצם האופציות שלנו להתגונן מפני פריצות ?

מצלמות אבטחה

מצלמת אבטחה היא אמצעי מצוין להרחקת פורצים. אחוז גבוה מהפורצים לא יתקרבו לבית אשר מותקנות בו מצלמות והאחוז אשר יעז לפרוץ  ייתפס בעדשת המצלמה. באופן אישי ממליץ בני על מערכת מצלמות מתקדמת, שמאפשרת הקלטה של עד 8 מצלמות. “זו טכנולוגיה שמקליטה במשך 24 שעות ומאפשרת צפייה מרחוק במה שמתרחש בבית. המערכת יכולה להיות קווית או אלחוטית, כשההעדפה היא לקווית. לכן מי שנמצא בשלבי בנייה או שיפוץ, כדאי שידאג לתשתיות מראש. אופציה נוספת, הינה שליטה מרחוק בנעשה בבית . כשילדנו היקרים חוזרים הביתה מבית הספר, נוכל באמצעות צפייה מרחוק להשגיח על פעילותם. כמו כן מצלמות האבטחה נותנות מענה מצוין לבני משפחה של חולים אשר הפכו  סיעודיים ובשל מצבם הרפואי נזקקים להשגחה צמודה.  בזכות מצלמות האבטחה ניתן לוודא כי החולים הסיעודיים מקבלים טיפול הולם וראוי. בעניין זה נחשפנו ללא מעט פרשות התעללות קשות, אשר ספק רב אם היו מתגלות בזמן אמת לולא התקנת מצלמות האבטחה.

מערכות אזעקה

התקנת אזעקה אמנם דורשת תכנון, אך מדובר בפתרון יעיל לנטרול והברחת פורצים ישנם סוגים שונים של אזעקות. מערכת אזעקה עם צופר מתאימה ללקוחות זמינים אשר ביכולתם לנתקה תוך חצי שעה מהפעלתה (בהתאם לחוק) מערכת נוספת הינה, מערכת אזעקה עם חיבור לסלולארי מדובר במערכת המתאימה לטכנולוגיה העכשווית  וניתנת לתפעול באמצעות מכשיר הסמארטפון, אופציה נוספת קיימת עבור אותם  אנשים שלא נמצאים בבית ומעדיפים שסיירים מטעם מוקדי האבטחה  יגיעו ישירות לביתם, במקרה של הפעלת האזעקה, תועבר קריאה למוקד  היא זו שלמעשה שתזעיק לבית את צוות סיור ותנסה למנוע את אירוע הפריצה. לא משנה באיזה מערכת תבחרו חשוב שתדאגו להתקין גלאים ייעודיים לצורכיכם ותפנו לחברה מקצועית, בעלת מענה יסודי ומתקדם

חברת GIT SERVICES  היא אחת החברות המובילות בתחום המיגון בארץ. “מזה כעשור אנחנו נותנים פתרונות לבתים ולעסקים רבים. אני בעצמי מנעתי מעילות ופריצות רבות שיכלו להסתיים בנזקים עצומים. התחום הזה בפיתוח אדיר ולכן אני בוחר עבור החברה ולקוחותיה את הטכנולוגיות המתקדמות והמפותחות ביותר בשוק”. לאחרונה הושק  גם אתר חדש https://www.gitservices.co.il/ שם ניתן לרכוש  את מיטב מוצרי המיגון מהארץ ומהעולם.

אם בעבר דלת מאסיבית או שער חשמלי היו מאבטחים את ביתנו אז היום ברור שזה כבר לא מספיק! מי שרוצה להימנע ממכת הפריצות זקוק למערכת מיגון מקצועית שתאפשר לו לישון בשקט!

ניתן לפנות גם בטלפון  04-6960970

 

תגובות

להשאיר תגובה