המקום הנכון לרכישת והתקנת מערכות גילוי אש ועשן

שריפה יכולה לקרות לכל אחד ומכיוון שעם בטיחות לא משחקים מומלץ להתקין מערכות גילוי אש ועשן בבית או בעסק. חשוב לעשות זאת עם חברת מיגון אלקטרוניקה  מקצועית ורצינית.

מיגון אלקטרוניקה הינה מהחברות היותר וותיקות ומוערכות בתחומי התקנת ותחזוקת מערכות מתח נמוך, המתמקדת בתכנון, התקנת ותחזוקת מערכות גילוי אש ועשן, אבטחה ותקשורת. החברה פעולת כבר קרוב לשלושה עשורים בענף ומוכרת בזכות טיב מוצריה ושירותיה, המסופקים ללקוחות מכל מגזרי המשק. כל המוצרים שהחברה מתקינה הינם של החברות הטובות והמתקדמות בעולם, והם מסופקים עם שירות מקצועי ללא פשרות. כל זאת במטרה להעניק ללקוחותיה סביבה שבטוח לחיות, לשהות ולעבוד בה, וכדי שיוכלו ליהנות ממערכות איכותיות שישרתו נאמנה את צרכיהם השונים.

חשיבותן של מערכות גילוי אש ועשן

אש היא אחד המפגעים הקשים בתוך מתחמים סגורים, הגורמת לנזק ברכוש ובנפש. הבעיה העיקרית עם מפגע זה הינו הקושי לגלותו ברגע התפרצותו, ולכן הזיהוי קורה לרוב בשלבים בהם האש כבר מתפשטת ויוצאת מכלל שליטה. האמצעי היעיל ביותר לזיהוי תחילתה של שריפה הינו על ידי מערכת גילוי אש ועשן. מדובר במערכות מתקדמות בעלות יכולת לאתר ולהתריע מפני אש בשלבי התפרצות ראשוניים ביותר. לא אחת הן עושות את כל ההבדל בין גילוי מהיר ומוקדם עם נזקים מזעריים, לבין נזקים חמורים ברכוש וחלילה גם בנפש.

התאמת מערכת גילוי אש ועשן

 השוק של ימינו מציע מגוון מערכות ומוצרים לגילוי של אש ועשן, כגון מצלמות אבטחה בעלות חיישנים, מערכות אזעקה המחוברות למוקד של מכבי אש, חיישנים רגישים לעשן, לאש ולטמפרטורות גבוהות, מערכות המזהות פחמן דו חמצני, ועוד. חברת מיגון אלקטרוניקה מציגה רמה במיוחד גבוהה של הבנה בכל הקשור למערכות גילוי אש ועשן, הניכרת בין היתר ביכולת לספק לכל לקוח מוצר איכותי המתאים באופן מלא לצרכיו. ההתאמה לוקחת בחשבון את מאפייני וצרכי המקום, בין אם מטבחים, חדרי מכונות, מעבדות, מחסנים עם חומרים כימיים ועוד.

יעילותה של מערכת גילוי אש ועשן

מערכת גילוי אש ועשן איכותית ומתקדמת מהווה אמצעי יעיל ביותר להתרעה וטיפול בשריפות. מערכות אלו המוצעות על ידי חברת מיגון במגוון דגמים וסוגים, מצוידות בחיישנים מתקדמים ורגישים המתריעים מפני חשש לשריפה באמצעים שונים כמו צפירה, הודעה למוקד או התרעה לנייד. ההתרעה מאפשרת גם לאנשים השוהים במבנה לצאת ממנו כמה שיותר מהר מפתחי המילוט השונים. בנוסף, מערכות אלו כוללות גם מנגנון התזת מים או חומר מעכב בעירה אחר, המסייע בהשתלטות על האש ומניעת התפשטותה עד הגעת כוחות מכבי האש.

שירותים תקניים ואיכותיים

עם חברת מיגון אלקטרוניקה תזכו בשירותי תכנון, התקנה ותחזוקת מערכות גילוי אש ועשן מתקדמים ואיכותיים, העומדים בכל דרישות התקן הישראלי ומוסמכים להנפיק אישורים חיוניים לקבלת רישוי עסק. החברה מעניקה שירותי התקנה מקצועיים בסטנדרטים גבוהים ביותר עם מוצרים מובחרים והחדישים ביותר בשוק, ועם שירות יעיל ומהיר המסופק על ידי צוות מיומן, אחראי ואדיב.

לעוד מידע בנושא והזמנת מערכת גילוי עשן ואש צרו קשר עם חברת מיגון אלקטרוניקה בטלפון 03-5033726.

 

תגובות

להשאיר תגובה

*הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה