הכתובת המתבקשת לתכנון וייצור תבניות להזרקת פלסטיק

לאנשי פיתוח, מהנדסים, אנשי רכש וחברות מענפים שונים, המעוניינים לפתח מוצרים חדשים מחומרים פלסטיים, וגם למעוניינים לעבור ממתכות לפלסטיק, כדאי להכיר את חברת תמוז רוזנשיין.

חברת תמוז רוזנשיין בע”מ מחזיקה מפעל פלסטיק שהחל את דרכו בייצור תבניות, ולכן בחברה מתמחים בתכנון וייצור תבניות פלסטיק מדויקות ואיכותיות. התבניות מיוצרות על סמך שנות ניסיון רבות בעזרת ציוד חדשני ומתקדם, ועם הליכי בקרת איכות קפדניים ומקיפים. כל אלו מבטיחים קבלת תוצאות משופרות ויעילות העומדות בדרישות תקנים בינלאומיים מחמירים.

כמה מילים על הזרקת פלסטיק

ייצור בהזרקות פלסטיק הינה שיטה מקובלת ונפוצה המעניקה חלופה נאותה לעיבוד שבבי, ומיועדת עבור ייצור מוצרי פלסטיק שונים. לשיטה זו יתרונות מהותיים על פני אפשרויות אחרות בשוק, בהיותה מעניקה רמה גבוהה ביותר של ביצוע לצד הליכי ייצור איכותיים, מדויקים ומהירים, וחיסכון משמעותי בעלויות ייצור כמותי. יחד עם זאת, בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר יש צורך לשים דגש על תכנון וייצור תבניות נכון ומדויק, המבוצע בעזרת ציוד מתקדם וצוות מיומן של אנשי הזרקה וטכנאים, כפי שמצוי במפעל של תמוז רוזנשיין בחולון. כבר ארבעה עשורים משרתת החברה לקוחות מובילים בישראל ובחו”ל, באמצעות מפעל הכולל ציוד משוכלל וחדיש, עם כתריסר מכונות מתקדמות להזרקות פלסטיק בגדלים הנעים בין חמישה עשר לארבע מאות טון. כל זאת בדגש על דיוק ואיכות גבוהה במיוחד של המוצר המוגמר.

תכנון וייצור תבניות פלסטיק בסטנדרטים מעולים

בתמוז רוזנשיין מתכננים ומייצרים תבניות פלסטיק בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הבאים לידי ביטוי בכל הליכי התכנון והייצור. זאת לצד הליכי בקרת איכות קפדניים עד ביקורת סופית, השמים דגש על בחינת רמת הדיוק והאפיצות הנדרשת. מערך זה מבטיח קבלת תבניות באיכות גבוהה במיוחד העומדים בדרישות תקנים בינלאומיים. כל תבנית מתכוננת בקפידה בהתאם לאורך החיים המצופה ממנה, קצב עבודת התבנית ומספר המובלעות, ובהתאם לכמויות הצפויות. כמו כן, תשומת הלב ניתנת למיקומי כניסת החומר ומיקומי אזורי החליצה. כך מבטיחים קבלת תבניות איכותיות שישרתו נאמנה את צרכי לקוחות החברה.

תכנון תבניות להזרקת פלסטיק

תכנון תבניות פלסטיק מבוצע בתמוז רונזשיין על ידי צוות פיתוח הכולל מהנדסי תבנית ופלסטיק, המחזיקים בידע ובכלים הנדרשים לתרגום רעיונות לכדי תוכנית ברת ביצוע. כל זאת מתוך הבנת תכונותיו ומאפייניו של המוצר המבוקש ויעדיו, ועם מענה נכון לדרישות המוצר ולשיקולים הנדסיים. בין היתר נלקחות בחשבון רמת הדיוק נדרשת והכמויות המבוקשות לייצור, וכן התאמה לצרכיו של הלקוח, אופן עיצובו של המוצר, החומרים שממנו הוא עשוי, עלות המוצר וכדומה. נתונים אלו ונוספים מהווים בסיס לייצור אב טיפוס על ידי החברה, המוביל לתבניות מוגמרות מוכנות לייצור המוני.

ייצור של תבניות הזרקת פלסטיק

בתמוז רוזנשיין מייצרים תבניות להזרקת פלסטיק חזקות, עמידות ואמינות, שלרוב עשויות מפלדה שעברה הליכי חיסום תרמיים לרמת קושי נדרשת. האיכות הגבוה של ייצור תבניות ביחד עם איכות התבנית, ימנעו צורך בתיקון התבניות בהמשך בהתאם לצרכים הנדסיים או צרכי הלקוח.

למידע ופרטים נוספים אודות תכנון וייצור תבניות פלסטיק צרו קשר עם חברת תמוז רוזנשיין בע”מ בטלפון 03-5593004.

בזכות הניסיון והידע שצברה החברה עם השנים בייצור מליונים רבים של חלקי פלסטיק מחומרי גלם שונים ובעיקר חומרים טכניים הנדסיים, היא הפכה לאחת מיצרניות הפלסטיק הטובות בארץ. ברשות החברה מפעלים בארץ ובסין וכל תהליך הייצור נעשה תחת בדיקות איכות מחמירות ופיקוח מלא של צוות החברה. במפעל הממוקם בחולון משתמשים בציוד חדיש ומשוכלל לביצוע הזרקות פלסטיק, ועובדים בשיטות מגוונות לצורך ביצוע העבודה בצורה מושלמת.

שלבי תהליך תכנון תבניות להזרקת פלסטיק תהליך התכנון מורכב ממספר שלבים:

  1. פגישה ראשונית עם הלקוח – בפגישה זו יוצגו תוכניות עיצוב המוצר, תכונותיו ייעודו ודרישות נוספות שיש לקחת בחשבון בעת תכנון התבנית.
  2. הנדסת המוצר – לאחר הפגישה עם הלקוח יתחיל צוות המהנדסים בשרטוט תוכנית ייצור הכוללת בין היתר התאמה של מבנה המוצר ומידותיו לתכונות המוצר, עיצובו וייעודו.
  3. בחינת התוכנית – בתום תהליך התכנון הראשוני תועבר התכנית למחלקת הייצור לצורך בניית דגם אב טיפוס למוצר באמצעות טכנולוגיות שונות. דגם אב טיפוס מאפשר להמחיש ולבחון את המוצר בצורה מוחשית ולהסיק מסקנות לגבי המשך התהליך. במקרה בו יתגלו בעיות בעת בחינת הדגם, התוכנית תוחזר לשולחן המהנדסים שם יבוצעו שיפורים ותיקונים בהתאם.

תכנון תבניות להזרקת פלסטיק בתמוז רוזנשיין

צוות המומחים של תמוז רוזנשיין ישמח לעמוד לרשותכם ולפתח עבורכם תוכנית לייצור תבניות להזרקת פלסטיק. כחלק מהשירות שאנו מציעים תקבלו ליווי צמוד לאורך כל שלבי התהליך – החל משלב הסקיצה והשרטוט דרך יצירת אב טיפוס באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ועד לשלב הייצור ההמוני של המוצר.

בשלב הסקיצה והשרטוט נדאג לבצע תיאום בין תכונות המוצר ודרישות הלקוח לשיקולים הנדסיים מקצועיים. כמו כן נבחן את סוג החומר המתאים לייצור המוצר ולתפקודו המתוכנן, על מנת לקבל תבנית שתאפשר לייצר מוצר איכותי, נוח לשימוש ועמיד לאורך זמן.

חברת תמוז רוזנשיין הינה חברה ותיקה בעלת ידע ונסיון רב בתכנון וייצור תבניות להזרקת פלסטיק. החברה מציבה סטנדרטים גבוהים ומקפידה על תוכניות ייצור מקצועיות, מדויקות ויסודיות המתאימות לדרישות המוצר, עיצובו וייעודו, על מנת להימנע מפגמי ייצור ולחסוך בעלויות מיותרות. כל תהליך התכנון והייצור בתמוז רוזנשיין מתבצע תחת פיקוח ובקרה צמודה של צוות החברה, אשר מקפיד על שירות מקצועי ובלתי מתפשר ללקוח.

תגובות

להשאיר תגובה