בירה , ציור , מוסיקה טובה והג’ימי הו – מה עוד יכולתי לבקש בערב אחד ? שרית גבאי יצאה למיזם הדייטים החדש בעיר וחזרה. עם ציור.

השבוע הוזמנתי לסקר את הטרנד החדש שכובש את תל-אביב ונחת בימים אלה מארצות-הברית: פיינט דייט (Paint Date). מה זה בדיוק? אם לסכם בשתי מילים: שותים ומציירים. וביותר מילים: הרעיון הוא בילוי מסוג חדש שמתאים לזוגות, לחברים וחברות טובות, לדייטים ולכל מי שנמאס לו כבר לשבת בבתי קפה או בברים ומחפש משהו שונה.

פיינט דייט נותן לנו הזדמנות להתחבר לעצמנו ולכישרונות החבויים בנו, ולהעביר ערב יצירתי ומיוחד עם האנשים שאנחנו אוהבים – ועל הדרך גם להכיר את הסובבים אותנו באווירה כיפית וצעירה, עם מוזיקה קצבית ומעוררת השראה וחבר’ה ממש בגילנו.

וזה היה כיף. למה? נתחיל מזה שהאיוונט היה בבר-תל אביבי נחשב. הערב התחיל ומצאתי את עצמי מסביב לבר עם עוד 20-30 חבר’ה צעירים, גברים ונשים בגילי שהגיעו מכל מיני מקומות בחיים: זוגות שבא להם דייט כיפי, קבוצות של חברים וחברות, אחיות שחגגו יומולדת ועוד. כולנו ישבנו סביב הבר והיינו צריכים לצייר את אותו מודל ציור. הפעם נבחר “ינשוף וירח”. את הצבעים וחומרי הגלם קיבלנו מהמארגנים, את השתייה הזמנו מהברמן, ובין לבין השקענו בציור.

בסוף הערב יצאנו הביתה בראש טוב ועם ציור באמת מקסים שגרם לי להבין שגם לי יש כישורי ציור שכבר שכחתי שקיימים.

 

unnamed (2) unnamed (1) unnamed

לאלה שרוצים להגיע ולנסות כדאי לדעת שאין צורך בניסיון ציור בכלל, ואת הפרטים מקבלים במקום כולל הדרכה אישית שכוללת את כל הפרטים הטכניים. לכם נשאר רק להזמין בירה קרה או כוס יין וליהנות. הבילוי אגב יכול להתאים גם לדייט שני ושלישי באווירה יותר כיפית והרבה פחות מעונבת וגם לזוגות שרוצים להכניס צבע למערכת הזוגית ומחפשים לפלפל את החיים. כל שבוע המיזם מתארח בבר אחר בעיר וצריך להתעדכן בפייסבוק או באתר: www.paintdate.co.il

מחירי הדרינקים תלויים בבר המארח, והמארגנים ממש משתדלים מול בעלי הברים להשיג דילים שווים על השתייה. ואני? אני בהחלט אלך גם לפיינט דייט הבאים. אז נראה אתכם?

תגובות

להשאיר תגובה