אצלינו העסקים והטכנולוגיה נפגשים

ישראל הינה מעצמת מחשבים והייטק עולמית בתחום פיתוח התוכנה, כאשר בינת מערכות תוכנה היא אחד מבתי התוכנה המובילים בתחום, אשר ניהל עשרות פרויקטים מוצלחים בטכנולוגיות החדשות ביותר כבר החל משנת 2002, השנה בה הוקמה החברה (כחלק מקבוצת רד בינת) ועד עצם היום הזה, עם הפנים קדימה לעשור הבא!

מחפשים חברות תוכנה בישראל לפיתוח המוצרים שלכם? בינת מערכות תוכנה ביצעה בעשור האחרון מאות פרויקטים של פיתוח ואינטגרציה מורכבים בעולמות התוכן באינטרנט, אינטרא-נט ובסביבות עבודה מורכבות נוספות. במהלך השנים הללו רכשה החברה מומחיות יוצאת דופן באפיון, פיתוח, אינטגרציה ובליווי שוטף של לקוחות לפיתוח פרויקטים מורכבים בעולמות התוכנה והדאטה.

אנו בבינת מערכות תוכנה מציעים לכם יותר מטכנולוגיה. הערך המוסף שאנחנו מביאים לכם נעוץ ביכולות המקיפות והייחודיות שלנו ליצור מערכות תוכנה ופתרונות טכנולוגיים שמוקדשים להצמחת העסקים שלכם. כי כיום, הטכנולוגיה מאפשרת צמיחה כפי שהיא לא נחוותה מעולם קודם לכן.

אם אתם יכולים לדמיין את זה, בכוחנו לעשות את זה

אתם עומדים בפני אתגרים רבים, וכדי לממש את הרצון שלכם להתפתח ולצמוח, אתם חייבים לתת מענה איכותי צורך לפעול ביעילות, לגייס ולנהל את המשאבים הקריטיים ולנהל את הידע רב הערך שלכם. אנחנו כאן כדי לספק לכם את הפלטפורמה שתאפשר לעשות את כל הדברים הללו, לסנכרן את המערכות הקיימות וליישם פתרונות מתקדמים ואיכותיים לכל הצרכים שלכם.

בכוחנו ליצור מערכת IT טכנולוגית ייחודית לעסק שלכם, שמוקדשת אך ורק לצרכיו ולמאפייניו הייחודיים, בלי קשר להיקפו ולתחום העסקי שבו הוא פועל. המערכת תנהל את הנתונים ואת ההתהליכים התפעוליים והעסקיים שלכם באופן היעיל ביותר, תוך שמירה קנאית וחיסכון משמעותי במשאבים, בלוחות הזמנים ובכספים שלכם.

העובדה שלכל עסק יש את הצרכים הספציפיים שלו צריכה לקבל מענה טכנולוגי ולכן, יש כיום חברות שמבצעות פיתוח תוכנה לפי דרישה ולתת לכל זרוע של הארגון את הפתרון האידיאלי עבורו. בין אם מדובר במערכת הזמנות, מערכת הנהלת חשבונות ייעודית, ניהול ספקים, מענה ללקוחות ועוד, הטכנולוגיה בהחלט קיימת ואפשר להגיע לתוצאות פשוט מדהימות שגם יחסכו בזמן, גם יחסכו בכסף, גם ייקשרו היטב בין התחומים השונים, וגם ייתנו מענה לספקים וללקוחות בצורה מרשימה.

הסוד למערכת טובה הוא אפיון נכון בכל הגזרות. על העסק והחברה המאפיינת את התוכנה והממשק לנתח את כל האספקטים של העסק, כולל תוכן, ממשקים, יחסי עבודה, קהל יעד ועוד, עד שמצליחים לבצע אפיון ממשק ניהול מוצר בצורה הכי מתאימה שיש. לאחר שיש הבנה מלאה בין הצדדים אפשר לגשת לעניין הטכנולוגי והעיצובי, עד שלבסוף מצליחים כל האגפים להתממשק יחד.

דיגיטל מתקדם

אנחנו חיים את העולם המשתנה ורוב הגלישה ברשת למטרות מידע, קניות והודעות נעשית בסמארטפונים. בדסקטופ משתמשים בעיקר למטרות עבודה.  לכן כל ארגון חייב להתממשק באמצעות אתרים ואפליקציות המותאמים לAndrois ול-Ios כדי לספק ללקוחות ולצרכני התוכן שלהם את השירות הטוב ביותר שיש והתחרות היא על חוויית המשתמש. כאן נדרשת עבודת תכנות רצינית, שצריכה להגיע לאחר מחקר, הבנת הצרכים, הפן העיצובי ועוד הרבה מאוד אלמנטים חשובים. בסופו של תהליך, האפליקציה צריכה להיות יעילה, ידידותית למשתמש,   פרקטית ויציבה לשימוש בטווח הארוך.

פיתוח אפליקציות ווב ואינטרנט ניידות לארגונים הוא עסק רציני. יש לגבש תוכנית פעולה מפורטת ולעבוד על האפיון בצורה הכי מדויקת שיש. מדובר בתהליך שכולל גרסאות ניסוי עד שמגיעים לתוצאות הרצויה שאותה ניתן להמשיך לעדכן ולשפר לאורך זמן.

אינטגרציה טכנולוגית וארגונית משולבת

אינטגרציה הינה אחד התחומים המובילים שבו רכשנו מומחיות, מיומנות ותחכום גבוהים לאורך שנים בפרויקטי אינטגרציה מורכבים ומגוונים. הלקוחות שעבורם ביצענו אינטגרציות פשוט פתחו אבן דרך חדשה ברמות היעילות ואפקטיביות שלהם דבר שהציב אותם בחזית העסקית של השוק שבו הם פועלים.

תכנון והקמה של פתרונות לחיפוש ארגוני מבית מיקרוסופט והקמת Knowledge Base Enterprise Wiki

מאפשרים אחזור יעיל של מסמכים ותכנים ארגוניים מ-SharePoint וממערכות ארגוניות, לאחר שאנו מבצעים אפיון של צרכי החיפוש, מיפוי של מקורות התוכן, תכנון חוויית החיפוש הרצויה למשתמש, התאמת דפי תוצאות חיפוש ועיצובם. יש לנו ניסון רב בפרוייקטי תכנון והטמעת חיפוש מבוסס SharePoint ו-FAST לחיפוש מידע במקורות תוכן ארגוניים כולל אינטגרציה למערכות ובסיסי נתונים.

ה-Web Knowledge Base אוסף ומשתף מידע בתכנים של בעיות ופתרונן, How To, מילון מונחים ארגוני ועוד. היכולות של Wiki לקישור בין דפי Web ויצירה קלה ונוחה ע”י משתמשי קצה ומנהלי תוכן, משלבים מנגנוני הרשאה ומידור, תהליכי אישור ופרסום תוכן, התראות על דפים חדשים, ריענון ותיקוף תקופתי של התכנים, שילוב כלים למשוב משתמש ודירוג התכנים בידי משתמשי הקצה, הצפת דפי מידע קשורים, מנגנון תיוג וכלי חיפוש לטובת אחזור יעיל של התכנים.

הקמת אתרי אינטרנט ואקסטראנט ופורטלים ארגוניים ואתרי שיתוף מידע למחלקות וקבוצות ארגוניות

אנו יודעים לאפיון לתכנן ולהקים פורטלים כולל עיצוב גרפי בהתאם לאופי הארגון, שפת המותג שלו, עקרונות מתקדמים בעיצוב ממשק המשתמש ועוד, ומשלבים בהם כלים שימושיים כגון: אינטגרציה לאפליקציות ארגוניות, מבנה ארגוני, כלי חיפוש עובדים, גישה מהירה להתנעת תהליכי עבודה ארגוניים, רכיבים מעוצבים להצגת הודעות וחדשות ארגוניות, גלריות תמונות, לוחות אירועים מעוצבים ועוד. פתרונות אקסטרא-נט שמאפשרים שיתוף מידע ובין הארגון לגורמים חוץ ארגוניים מורשים כגון ספקים, מפיצים ולקוחות.

מערכות תוכנה כשירות SaaS

זו הדרך לספק לעסק שלכם יישומים המבוססים על תשתית ענן. הדבר היחיד שנדרש כדי להשתמש ביישום הוא חיבור לאינטרנט היות וכל הנתונים של היישום מנוהלים בתצורת מחשוב ענן. פתרון מושלם עבור עסקים שהשוק שלהם גלובלי או ששואפים לכך. אנחנו נאפשר לכם להעביר לענן את ה-CRM, המערכת החשבונאית, ניהול משאבי האנוש וניהול מערכות התוכן שלכם , כדי שתהליכי הניהול שלכם יהיו קלים לביצוע כפי שלא היו מעולם ויאפשר לעסק שלכם לצמוח כפי שלא צמח מעולם.

תגובות

להשאיר תגובה