משולחנה של איילת: תדר השמחה – לכבוד חג הפורים

“משנכנס אדר מרבין בשמחה”! ☺

השמחה הינה תדר חיובי נמצאים במקום טוב בחיינו, גם כשלפעמים אנו נמצאים במצבים לא נוחים בחיינו חשוב להיות בשמחה ובאופטימיות למרות שלעיתים זה קשה.. זו האנרגיה שמניעה תהליכים, זו אנרגיה שמניעה את החיים.

על מנת להיות בתדר של שמחה, עלינו להתחבר ולהיות בהוויה של צחוק אפילו מהדברים הקטנים ביותר. אחד הדברים המהותיים לזהות מהן האמונות שעוצרות אותנו מלהיות בשמחה ולשחררן על מנת שיהיה לנו יותר קל להתחבר.

חופש התנועה יעיל מאד עבור השמחה, מיצאו לכם את הדרך כיצד להניע את עצמכם בין אם זה ע”י ריקוד, או ע”י עשיית ספורט אשר מגביר את ההורמונים ונותן הרגשה נפלאה שמלווה במרץ, דרך נוספת שעוזרת להעלאת התדר היא המוסיקה; מוסיקה שאנו אוהבים ושירים שהם שמחים מקפיצים את האנרגיות ומסייעים בהעלאת התדר, ואם ממש רוצים להפוך את השמחה לחלק שבשגרה, ניתן להאזין למדיטציות שונות להעלאת תדר השמחה.

השמחה הינה רגש המאופיין במחשבות ובביטויים ברגע שנלמד לטפח את גינת האושר והשמחה שלנו, כך אנו נרוויח וגם סביבתנו, חשוב לזכור שהשמחה מרפאה, משחררת, ובעיקר להתמודדות בחיים עוזרת.

חשוב לא לקחת את החיים כמובנים מאיליהם ולתת מקום חשוב לשמחה, השמחה נוכחת כאשר אנו מאפשרים לעצמנו להיות מי שאנחנו באמת, וכשאנו נמצאים עם אנשים אחרים באותו תדר, קל יהיה לחבור לדברים מסוימים שהתדר שלהם הוא דומה, מה שמכונה: “דומה מושך דומה”.

אפשרו לשמחה להיכנס אליכם, היא רק תסב לכם אושר ורוגע בחייכם, היו אותנטיים וחיו את האמת שלכם מתוך שמחה, כי להיות בשמחה זו בחירה וכשאנו שמחים הרבה אפשרויות נפתחות בפנינו.

חג פורים שמח ומבדח ☺

 

תגובות

להשאיר תגובה