אחרי שלושה ילדים, עבודה מכובדת בחברת ייבוא של המשפחה החליטה ורד גרבלסקי (42) למכור את החברה ולהגשים חלום ישן – היא התחילה ללמוד עיצוב אופנה במחלקת עיצוב אופנה בסטודיו 6B וכעת היא מציגה את הקולקציה החדשה שלה שעושה טוויסט פמיניסטי לאופנת העסקים הגברית “אין מה לעשות חיים פעם אחת”

ורד גרבלסקי נראית מאושרת מאי פעם. במסעדת קאווטרו היוקרתית היא עומדת עוד רגע להציג את קולקציית ‘חולצה לבנה’ שעיצבה בחודשים האחרונים במהלך לימודיה בסטודיו שש בי. החולצות הלבנות היו חלק משגרת חייה כאשר ניהלה את החברה של המשפחה “החלטתי” היא מספרת “לפני שנתיים להניח בצד את העבודה שאהבתי ואת הלימודים שלמדתי כדי לנסות דרך חדשה בתחום האופנה וכך יום אחד החלטנו למכור את החברה הבינלאומית שעוסקת במסחר בחומרי גלם של מזון”.

תמיד קינן בגרבלסקי חיידק האופנה אך היא לא העזה ללכת על זה עד הסוף “למדתי בעבר לימודי סטיילינג בשנקר אבל זה לא היה באמת כי גם עבדתי תוך כדי”.עכשיו היא החליטה ללכת על זה בכל הלב “המשפחה מאוד תומכת” היא מחייכת ומספרת שאת הקולקציה שבחרה היא עיצבה ברוח נשות עסקים “ההשראה שלי היא מעולם העסקים ואני לוקחת דמויות נשיות שבעולם הזה הן תמיד מאחורי המעטפת הגברית ולהפוך את החולצה הלבנה שכל כך מזוהה את איש העסקים ולתת לה טוויסט נשי מגניב”. ומאיפה האומץ אני שואל ? “המוטו שלי הוא שאנחנו חיים פעם אחת אז צריך לעשות את מה שאוהבים”.  

תגובות

להשאיר תגובה

*הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה