לGlow Clinic הגעתי די במקרה, בין השאון של רחוב קויפמן התל אביבי, למצוא מקום המעוצב בטוב טעם, אווריה רגועה וצוות מטפלות אדיב ומקצועי זה די נדיר, אבל יש הפתעות נהדרות ו- Glow Clinic הוא אחד מהם.

בלב השאון התל אביב, ומרחק יריקה מהים הוקם לפני מספר חודשים ה- Glow Clinic- מרכז ספא וטיפולים חדש שמרכז בתוכו את הכל בעצם, מטיפולי הסרת שיער, הזרקות שונות וטיפול בקמטים במכשור מתקדם מאוד דרך טיפולים קוסמטיים מצויינים שעושה אתי דמול, הקומסטיקאית עם וותק של שנים בתחום, ועד לטיפולים סופר מקצועיים לספורטאים הסובלים מפציעות ספורט. ‘Glow Clinic’ מרכזת במקום אחד את כל הטיפולים האסתטיים רפואיים ועיסויים וגם טיפולים מיוחדים לספורטאים וטיפולים כירופרקטיים. השילוב הייחודי הזה מניב תוצאות קליניות מעולות, וכן הופך את הטיפולים לאטרקטיביים ויעילים יותר.

הוותק של ספא 2O שפעל במקום 17 שנה ולו יותר מ11,000 לקוחות קבועים והמכשור והידע המתקדם בתחום מבטיחים חוויה הוליסטית ותוצאות אסתטיות נהדרות, ולקוחות שבעי רצון.

צוות הקליניקה, הכולל צוות רפואי, קוסמטי וטיפולי, עם מעל לעשר שנות ניסיון בקליניקות מובילות, בונה עבור כל לקוח פרוטוקול טיפול מותאם אישית. פרוטוקולי הטיפול משולבי פנים וגוף, שילובי מכשור ותכשירים וטיפולי ספורטאים שעדיין לא קיימים בארץ.

בין הטיפולים: ייחודי ובלעדי בGlow Clinic– טיפול ספורטאים מקצועי Venus heal

טיפול המיועד לספורטאים מקצועיים וסמי-מקצועיים לקיצור זמן ההחלמה של פציעות ספורט- הטיפול משלב מכשור רפואי מתקדם וייעודי לטיפול, כירופרקטית מוסמכת ועיסוי רקמות עמוק. שילוב של כל שלושת הטיפולים יחדיו נועד להקלת כאבים והפחתת הזמן הנדרש להחלמה מלאה. מיועד לטיפול בפציעות רקמה רכה (Soft tissue) בברכיים, גב, עמוד שדרה וזרועות.

קויפמן 2 תל אביב (מול חניון הדולפינריום צמוד לארומה על הטיילת) שעות פעילות: א-ה 9:00 עד 20:00, ויום ו’ 9:00 עד 16:00

glowclinic.co.il 

https://www.facebook.com/glowtlv/

תגובות

להשאיר תגובה