תכירו את סאלי קדר (24) כוכבת רשת ערבייה ודוגמנית עולה וגם סטודנטית לסיעוד. תפסנו אותה לשיחה על סט הצילומים של מעצב האופנה שי פרץ “תהיה לי בעייה להתחתן עם יהודי” היא מודה בפנינו “למרות שאני גזענית החברה שאני חיה בה תתקשה לקבל זאת” היא אומרת לי בהמשך לחתונה המעורבת של לוסי האריש וצחי לוי ובאשר לתנועת מי טו “בשורת התנועה הגיעה גם למגזר שלנו כמו שכל טרנד מגיע” היא אומרת  

הדוגמנית הערבייה סאלי קדר היא סוג של כוכבת רשת במונחים מקומיים. היא מחזיקה 70 אלף עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה והיא לומדת סיעוד “אני מעדיפה שיכנו אותי דוגמנית וטו לא” היא אומרת לי בשיחה על סט הצילומים של המעצב שי פרץ “אני מייחלת ליום שגם לא יעשו אישו מהעניין של להיות ערבייה או מוסלמית” היא אומרת ולאחר שאני שואל אותה לגבי האם זה יהיה מקובל אם היא תתחתן עם יהודי “שלא יחשבו שאני גזענית אבל אני לא חושבת שזה יהיה מקובל אצלנו”.

מעצב האופנה שי פרץ, פורץ עם קולקציית קפסולה חדשנית בעלת קונספט נועז ומעצים למותג PISTACH הקולקצייה שואבת את השראתה משבוע האופנה בפריז, בו השתתף פרץ לאחרונה. הטרנדים העולמיים, יחד עם המציאות הארצישראלית המורכבת, משתלבים זה בזה בסינרגיה מושלמת ויוצרים את קולקציית דה ז’ה וו, המבוססת על אמירות אופנתיות משנות האייטיז יחד עם מוטיבים בולטים של העצמה וחוזק נשיים. גם הקמפיין הוויראלי הבינלאומי וחוצה הגבולות – #Me_too השפיע על עיצוב הפריטים השונים בקולקציה והם משדרים נשיות לא מתנצלת ולא מתפשרת של נשים חזקות ועוצמתיות.

בצילומי הקפסולה החדשה שעיצב לקמפיין השתתפו  שתי נשים בעלות סגנון שונה של מראה – במטרה להדגיש את תפקידו האוניברסלי של עולם האופנה והסטייל כמקרב לבבות וחוצה גבולות פיזיים, מנטליים ותרבותיים.

תגובות

להשאיר תגובה