רובכם מכירים אותה מסדרת הטלוויזיה ‘איט גירלז’ ששודרה לאחרונה ב- HOT, שם ראינו את החזות הקשוחה שלה שמקפידה להיות 24 שעות בשליטה. תפסנו את ‘האיט גירלז’, קים אקאפי משוחררת מתמיד לראיון אינטימי ונשי יחד עם אימה סוזי אקאפי,  בו הן מספרות על העבודה המשותפת בסטודיו KD בפארק צמרת (מתחם G) שהן מנהלות יחד.

“הסטודיו נקרא KD מכיוון שזה ראשי התיבות של קים ודין, דין הוא אחיה התאום של קים”, מספרת סוזי. “הסטודיו הזה היה בבעלות רשת ‘עדי’ ואני היית לקוחה בו, בעל העסק הציעה לנו לקנות את המקום והחלטנו ללכת על זה. הסטודיו בבעלותנו כחצי שנה, והוא מציע מגוון טיפולים כגוון, פדיקור – מניקור, כל סוגי בניית הציפורניים, טיפולי פנים, הסרת שער בלייזר ושעווה, הרמת ריסים ומסאז ברגליים”.

ועכשיו אחרי הפרומו, בכל זאת אני חייבת לדעת, איך זה לעבוד כאמא ובת?

קים: “אין ספק שבאיזשהו מקום זה יותר קל, כי אני עובדת עם אמא שלי, אני מכירה אותה הכי טוב בעולם. אך מאותו הסיבה בגלל שזאת אמא שלי במידה ויש לנו ויכוח על משהו שקשור בעבודה זה נכנס באופן אישי, כי אנחנו גם חברות טובות”.

סוזי: “אנחנו משתדלות שזה לא יקרה במקום העבודה”. “בדרך כלל אם יש משהו שמפריע לנו, אנחנו מגיעות הביתה ושם אנחנו פותרות את הכל”, מוסיפה קים.

אתן מכניסות את העבודה הביתה?

קים: “בגלל שיש לנו שני עסקים משפחתיים, איך שאני נכנסת הביתה, אני אומרת לעצמי שאני צריכה מנוחה, אבל מה שקורה זה שאני מדברת על העובדה כל הזמן, כי אני עובדת גם בעסק של אבא וגם בעסק של אמא”. סוזי: שני העסקים עוסקים באידאל היופי, אחד באופנה והשני בקוסמטיקה והכל מתחבר. בשני העסקים אנחנו צריכים להיות מעודכנים בטרנדים החדשים, מה הולך, מה מתחדש, איזה צבעים חדשים, מה להביא ואיזה טרנד חדש נכנס עכשיו”.

בתור נשים שעוסקות באידאל היופי, אתן לא חושבת שהדור של היום משתעבד למראה החיצוני?

סוזי: “ברור ולא נקודה, אלא סימן קריאה”, מוסיפה קים. “אני אגיד יותר מזה”, ממשיכה קים. “סוזי שומעת מאתנו סיפורים ורק עכשיו כשהיא נמצאת בסטודיו ופוגשת הרבה ילדות היא רואה את זה בעיניים שלה. אני ממש חיה את זה ועכשיו גם סוזי חיה את זה, זה פשוט דבר שמעסיק את הנוער ובעיקר את הבנות”.

סוזי: “הגיל שמתעסק במראה חיצוני הולך ונהיה יותר צעיר, בנות צעירות מגיעות לסטודיו למרוח לק ולעשות לייזר, יש היום המון מודעות”. קים: “הרבה בנות רוצות להיות נשים, להרגיש אישה, אבל יופי זה לא הכל בחיים, אישה צריכה להיות מטופחת ולהתעסק בעצמה ברמת הנורמל. אך שזה לא יעבור את הנורמל, כי אם זה עובר את הנורמל זה יכול להגיע למקומות לא טובים. אם את הכי יפה שיש והכי מטופחת שיש, אבל אין לך השכלה מה זה יעזור? זה צריך להיות במינון”.

kim_2_g

קים, את מרגישה שהשתתפות שלך בסדרת הטלוויזיה ‘איט גירלז’ עוזרת לכן לקידום הסטודיו?

“ברור, אין ספק. אין מה לעשות מדיה זה דבר עם כוח ובמיוחד טלוויזיה. הסדרה נפלה בדיוק לנישה שלי, כי האש שלי זה נשים ואופנה ושיודעים שזה המקום שלי יותר נשים באות לסטודיו, זה עוזר. סוזי: “אחרי שקים פרסמה את הסטודיו באינסטרגם שלה, הייתה נהירה עצומה, התקשרו נשים ובחורות צעירות מכל הארץ לקבוע תורים”.

קים מספרת שבנוסף לקידום העסק, התוכנית גם עזרה לה לראות את עצמה מבחוץ כמו מראה וללמוד על עצמה יותר. “בתוכנית ראיתי את הקשיחות שלי שכולם מדברים עליה, עד שלא ראיתי את זה לא הבנתי. הרבה היו אומרים לי את זה ולא הבנתי למה הם מתכוונים, אבל כשראיתי את התוכנית הבנתי וגם הבנתי איך לשנות את זה, שאני צריכה להיות יותר מעודנת ולחייך. מבפנים אני לא מרגישה ככה, אבל היום אני יודעת שהמראה שלי יכול להראות שאני לא רוצה שהתקרבו אלי וזה לא נכון, זה עזר לי יותר עם עצמי”.

סוזי, האם תמכת בהשתתפות של קים בתוכנית?

“כן, אבל קודם כל זאת הייתה צריכה להיות החלטה שלה, כי לפני כן פנו אליה מהרבה תוכניות אחרות, מהאח הגדול, המירוץ למיליון וכו’.

כל עוד היא לא ממש רצתה זה לא היה רלוונטי, אבל ברגע שהיא החליטה שהיא רוצה ללכת על זה בגלל שזה דוקו ראליטי ובגלל שזה קשור למה שהיא עושה בחיים, לא הייתה לי בעיה, אני סומכת עליה. אמרתי לה שיש סוג של סיכון, כי את אף פעם לא יודעת איך יוציאו אותך בתוכניות האלה, אבל סמכתי אליה.

קים: “אני לא בחורה שחושפת את קים, אך ברגע שאת מופיעה בטלוויזיה את חייבת לחשוף, זה המחיר שאת משלמת. אני מאוד מרוצה מהתוצאה כי הוצאתי את עצמי ולא הייתי מישהי אחרת ואני חושבת שראו אותי באמת”.

איזה תגובת קיבלת ברחוב?   

“רוב התגובות חיוביות, אמרו שאני מדהימה ואני נותנת המון השראה. הרבה אימהות ניגשו אלי ואמרו לי שהן רוצות שהבנות שלהן היו חזקות כמוני, זה מאוד מחמיא לי. אני לא אשקר, אני מקבלת גם תגובות לא טובות, למשל, ‘היא לא יפה בכלל’, ‘מה מוצאים בה’ ובכל מיני דברים בסגנון. אין דבר כזה שהכל חיובי, אני לא נפגעת מזה, כל אחד יכול להביע את הדעה שלו, אני יודעת מי אני”.

 

 

 

תגובות

להשאיר תגובה